Kedimin Ölçüleri Ve Kıyafet

Kediasigi4

Kedime kıyafet almak istiyorum daha önce 3 kere aldım internetten ama ölçülerini ölçmeme rağmen hepsi büyük oldu.
Göğüs 32
Sırt 36
Boyun 21
Kedimin ölçüleri bu şekilde, kendisi 4 kilo. Önerebileceğiniz kıyafet sitesi var mı bir türlü bedenine uygun olanını bulamadım :(

7 CEVAP

duman_cat_world

Kedilere kıyafet giydirmek yalanmalarını engeller stres olurlar pek doğru değil. Zaten kediler insan da değil kediyi insanlaştırmaya gerek yok🥲 Tabii fotoğraf çekimi için giydirilir sonra hemen çıkarılır ona lafım yok :)

septikbaykus

Terziye gidip diktir adkıjhaıd hey allahım. Ölçü ve beden sormuş bide. Rahat bırakın şu hayvanları :D

Kediye kıyafet giydirmek nedir ya. İnsan yerine koymayın şu hayvanları. Sırf size tatlı görünecek diye eziyet çekmek zorunda değil. Boş boş strese sokmayın hayvanı

Dobbyko

Niye kıyafet alıyorsunuz ki bu hayvanlar saat başı kendini temizliyor. Siz kıyafet giydirdiginizde yalayamayacak tüylerini ve strese girecek. Bence hiç gerek yok.

AslanPati

Kedilere kıyafet giydirmek doğru değil. Lütfen kedinize kıyafet giydirmeyiniz.

Lokumcukk

Caakilpetbut ik ve barney s tore ‘den aldım ben daha önce ikiside instada var mesaj attığınızda ilgileniyorlar Ama bence kedinize large olur

Kediasigi4

Herkesde de bir bilmişlik var ya sjoslsls. Ben bilmiyorum sanki neyin ne olduğunu. Kedim kıyafet gitmeye alışık bir kedi ayrıca onu rahatsız etmeyecek hareketlerini kısıtlamayacak kıyafetler alıyorum. Evin içinde bazı zamanlar üşüyor ve veterinere giderken uzak olduğu ve yolda üşüdüğü için giydiriyorum. Ayrıca isterse kendi çıkarabiliyor zaten. Kimse kızımı benim kadar düşünemez merak etmeyin