Köpek Maması Öneri

Pikapru

10-15 kilosu 350'yi geçmeyecek içerik olarak güzel mama önerisi alabilir miyim teşekkürler

3 CEVAP

simbakedi

bozitaya göz atabilirsiniz kedi mamaları gayet güzel köpekler de bir o kadar fiyat performanstır diye düşünüyorum. hatta bence kedi mamaları fiyatına göre performansı da yüksek kalıyor. köpeğinizin cinsi/yaşı vs bilmediğimden spesifik bir mamasını öneremem ama göz gezdirebilirsiniz

zibityus

n&d düşük tahıllı, bir de ekonomik paketleri var 12+3 15 kiloluk o da olabilir

theyusra

brit premium olabilir belki, ama bu segment mamaları uzun süre kullanmak sıkıntı yaratabilir dikkatli olmanızı rica ediyorum.