Çok Korkuyorum

edadnmzr

Merhaba bugün antibiyotik tedavimizde 2.günümüz. Birkaç gün önce kedimin korona pozitif olduğunu söylemiştim.
Çok tedirginim o yüzden sizinle paylaşmak dertleşmek istedim. Sürekli ya FIP'e dönerse diye düşünüyorum. Bir şeyi de ne kadar söylersen başına gelirmiş. O da ayrı korkutuyor.. Kedimin pozitif olduğunu öğrenmeden önceki yaptığı hareketler şimdi çok tuhaf geliyor acaba bir şey mi oldu diye düşünüyorum sürekli stres içindeyim. Kedime yansıtmamaya çalışıyorum ama ona sarılırken bile aklıma geliyor ağlayasım geliyor. Sizin Kedim Koranaymış sorumdaki cevaplarınız biraz olsun içimi rahatlatmıştı ama internette bu hastalığı devamlı araştırdığım için karşıma FIP'li kedilerin videolari haberleri çıkıyor. Hem onlar için hem sahipleri için çok üzülüyorum. Yumak için de içimi korku sarıyor...
Yumağın durumu şu an kötü değil yani diş etleri sıkıntılıydı kullandığımız antibiyotik iyi gelmeye başladı. Yemek de yiyor. Bağışıklığı kan değerleri normal ama Vet Expert'in VetoMune bağışıklık güçlendiricisini devamlı kullanacağız. Biraz halsiz gibi geliyor ama benim paranoyam da olabilir ya da antibiyotik mi yapıyor bilmiyorum. Oğlum dışardayken kapmış bu virüsü... Onu 3 aylıkken almıştım dışarıdan. Şimdiye kadar bir sıkıntısı olmadı ama şimdi pozitif olduğunu bildiğim için her şeyi farklı geliyor diken üstündeyim sanki. Bir de stres olmaması gerekiyormuş fakat şu 1 hafta boyunca her gün günde 2 kez iğne olmaya gideceğiz. Stres olur bir şey olur diye o kadar korkuyorum ki. Sizin FIP hakkında bilgileriniz neler içim hiç rahat değil ya

18 CEVAP

edadnmzr

İnşallah çok sağolun 🙏❤️

edadnmzr

Canimyavrum
Öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için, başınız sağolsun çok üzüldüm 😔
Ne teşhisi koydular neden kaybettiniz yavrunuzu ?

edadnmzr

Afedersinizamasakinm
Teşekkür ederim, size de geçmiş olsun. İnşallah bir şey olmayacak yavrularımıza 🙏