Çok Korkuyorum

edadnmzr

Merhaba bugün antibiyotik tedavimizde 2.günümüz. Birkaç gün önce kedimin korona pozitif olduğunu söylemiştim.
Çok tedirginim o yüzden sizinle paylaşmak dertleşmek istedim. Sürekli ya FIP'e dönerse diye düşünüyorum. Bir şeyi de ne kadar söylersen başına gelirmiş. O da ayrı korkutuyor.. Kedimin pozitif olduğunu öğrenmeden önceki yaptığı hareketler şimdi çok tuhaf geliyor acaba bir şey mi oldu diye düşünüyorum sürekli stres içindeyim. Kedime yansıtmamaya çalışıyorum ama ona sarılırken bile aklıma geliyor ağlayasım geliyor. Sizin Kedim Koranaymış sorumdaki cevaplarınız biraz olsun içimi rahatlatmıştı ama internette bu hastalığı devamlı araştırdığım için karşıma FIP'li kedilerin videolari haberleri çıkıyor. Hem onlar için hem sahipleri için çok üzülüyorum. Yumak için de içimi korku sarıyor...
Yumağın durumu şu an kötü değil yani diş etleri sıkıntılıydı kullandığımız antibiyotik iyi gelmeye başladı. Yemek de yiyor. Bağışıklığı kan değerleri normal ama Vet Expert'in VetoMune bağışıklık güçlendiricisini devamlı kullanacağız. Biraz halsiz gibi geliyor ama benim paranoyam da olabilir ya da antibiyotik mi yapıyor bilmiyorum. Oğlum dışardayken kapmış bu virüsü... Onu 3 aylıkken almıştım dışarıdan. Şimdiye kadar bir sıkıntısı olmadı ama şimdi pozitif olduğunu bildiğim için her şeyi farklı geliyor diken üstündeyim sanki. Bir de stres olmaması gerekiyormuş fakat şu 1 hafta boyunca her gün günde 2 kez iğne olmaya gideceğiz. Stres olur bir şey olur diye o kadar korkuyorum ki. Sizin FIP hakkında bilgileriniz neler içim hiç rahat değil ya

18 CEVAP

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Sen gönlünü ferah tutmaya çalış cnm benim yoksa ona da destek olup ayakta duramazsın. Sen mutlu olursan o da olacaktır en güzel anneliği yapıyorsun zaten merak etme nerdeyse hepsinde var sokaktaki kedilerin beraber yaşadıkları yerden kapıyorlar benim kedim de akciğer sıkıntıları geçti nefes alamadı ben de seni çok iyi anlıyorum 1 yok hastanelere gidip geldik hep aklıma kötü şeyler geldi ama bir gün kalkıp dedim ki kötü degil iyi şeyler düşünmem lazım ki öyle olsun ve hep dua ettim onun için ayrı dualar okudum suyuna kafasına sürekli elimden gelenin fazlasını yaptım onun için şuanda durumu iyi doktor kalıcı geçmez demişti ayrıca bu arada ben gene de gece yarılarına kadar hep dua ettim geçeceğini biliyordum Allah’ın mucizesi çoktur cnm benim bunu daima unutma her karanlığın aydından aydınlık gelir yakında senin için de güneş doğacak az kaldı merak etme seni ve yumağı sevgiyle kucaklıyorum bundan sonra hep size dua edeceğim herşey güzel olcak sen gönlünü ferah tut Allah yardımcın olsun 🙏🥰❤️

teddybal

@edadnmzr dualarım sizinle.. İyi düşünelim, iyi olsun 💚🙏🍀

edadnmzr

teddybal
Çok sağolun, dualarınız için de ayrıca teşekkür ederim eksik olmayın 🙏❤️

Çok geçmiş olsun inşallah gerçekten bir an önce geçip gider aklınıza kötü şeyler getirmeyin daha küçük kullandığı tedaviden dolayı halsiz görünebilir Allah'ın izniyle iyileşecek ve önünüzde onunla beraber geçireceğiniz çok güzel yillariniz olacak

Renklipati

İyi düşünürsen pozitif düşünürsen evrene pozitif enerji yollarsan evrende sana güzel pozitif enerji yollarmış.siz nete bakmayın bir sürü bilgi kirliliği var, kafanızı anca karıştır kötü düşüncelere surekler.. içiniz rahat olsun fip belasını aklınıza getirmeyin ille olacak diye düşünmeyin artık.. Allah şifasını verecektir inşaAllah patili can distunuzla sağlıklı ömürler diliyorum duam sizinle tez zamanda müjdeli haberlerle geleceğinize eminim 🐾🙏🙏🌸

edadnmzr

Renklipati
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, inşallah öyle olur. Dualarınız için çok sağolun 🙏❤️

hannnngggg

çok geçmiş olsun bizim kedilerimizde olup olmadığını kan testi, korona testi yaptırmadıgımız icin bilemeyiz bende aynı düşünceler icerisindeyim biraz fazla uyusun karnı sis mi korona mı acaba fip olur mu ben eve virüs getirir miyim diye düşünüyorum beni çok üzüyor sürekli videolar görüp ağlıyorum yani yalnız değilsiniz sizi de yıpratıyor evdeki herkese sürekli ellerini yıkadın mı dus aldın mı kediye dokunma dısarıdan geldin üstünü değiştirdin mi diye sorular soruyorum stres yüzünden basıma agrılar giriyor pozitif düşünmek istiyorum ama çocuğun gibi bir şekilde başaramıyorum kötü düşünmeyelim umarım sorunsuz saglıklı mutlu beraber bir yaşamınız olur sizin de stresli olduğunuzu hissedebilir o yüzden mutlu olun içinizi ferah tutmaya çalışın zor ama deneyin 🙏🏻❤️

Canimyavrum

Öncelikle rabbim şafi ismi ile tez elden şifa göndersin ewladina seni burda en iyi anlayan benim sanirsam ben 1 ay önce cocugumu yasama sewincimi kaybettim 😢 yanlis teshis yüzünden asla umudunu kaybetme veto mune flan bende almistim ama kullanmak nasip olmadi asla kötü düsünme kesinlikle ben simdi başka bir ewlat sahibi oldum diger kizim hic gitmemiş gibi onun aynisini ewlat edindim cok zor bir durum rabbim yardimciniz olsun kader nasip bende hala bu yawrumada birsey olacak korkusu war seninde bubşekilde olman gayet normal düzelicek inşallah 😊

edadnmzr

hannnngggg
Evet ben de aynı sizin anlattığınız gibiyim. Bu kadar stresli kaygılı olmamam lazım ama o kadar zor ki. Teşekkür ederim yorumunuz ve iyi dilekleriniz için inşallah iyi şeyler olur ❤️

Canimyavrum

Rabbim razi olsun ben daim gittgimiz weti degismekle büyük hata yaptim 1. 2 . 4 wet bakti 4 de başka teshis koydu yok sindirim uok bagsklik düsuk yok gastrit kusma wardi we aşri halsiz yeme icme yoktu gercek 3 hafta sonra dehidrasyon başlayinca meydana cikti yani kizipta dehistgim wette akcigerler bitmis ewladimin we yine bebekken daim gttigi wet kliniginde kücük bedeni ebediyete melek oldu 😢

edadnmzr

Canimyavrum
Başınız sağolsun tekrardan, şimdi başka bir kediye de yuva olmuşsunuz. Tabi diğer kediniz her zaman kalbinizde olacak ama. Allah yeni yavrunuzla uzun bir ömür nasip etsin ❤️

Canimyavrum

Aminn inşallah cok tesekkur edeim rabbim sizin yawrunuzada uzun ömür saglikli mutlu bir yaşam nasip etsin ❤

Aynı süreci yaşıyorum. Lütfen bu fip olayını sürekli sürekli kendinize hatırlatarak yumak'ın annesine eziyet etmeyin. Ona bakan onu koruyan biri var. Savaşacak merak etmeyin. Sürekli kafanızdaki korkuyu besliyorsunuz bu tür haberlere bakarak. Siz endişeli olursanız o da endişeli olur çünkü her şeyi hissediyorlar. Bu hastalığı çoğu kedinin geçirdiğini, sadece ufak bir yüzdelik kısımın fipe çevirdiğini hatırlatın kendinize. Tüm tedavilere ve çabanıza rağmen sonuç korktuğunuz gibi olursa da artık nasip buymuş demekten başka bir seçenek yok. Ben iyileşeceğine inanıyorum miniğinizin. Dua edeceğim, hem benim serseri hem yumak için

edadnmzr

Orhdoner
Çok teşekkür ederim, size de çok geçmiş olsun. Her soruma cevap vermeye çalışıyorsunuz elinizden geldiğince. Sizi tanıdığıma çok mutluyum. İnşallah her şey dediğiniz gibi olur, korkularım boşa çıkar. Dualarınız için de çok teşekkür ederim 🙏❤️

orhdoner

Ben de seni tanıdığıma çok mutlu oldum cnm benim çok sağolasın sen de eksik olma inşallah Allah razı olsun Allah emeğini senin de kimsenin de boşa çıkarmasın 🤲❤️ Bu arada ben de teşekkür ederim 🙏