Kedı Evı

Benim1kedimvar

Merhaba kedime kedi evi almak istiyorum kartondan yapamam çünkü dişiyle parçalıyor ve ben kartonu yutmasindan korkuyorum çok pahalı da bir şey olsun istemiyorum Çünkü beğenmeyedebilir hiç içine girmeyedebilir Onu tekrardan verebileceğim herhangi bir yer yok zaten kimse kullanılmis almıyor kimse ikinci el kedi malzemesi almıyor internette bir kaç yatak ve ev benzeri bir şeyler gördüm aşağı fotoğraflarını koyacağım Siz kendinize daha önce ev Ya da yatak aldınız mı kendiniz yaptınız mı özellikle şu pencereyi Asilandan almak istiyorum Acaba kendim yapabilirmiyim kendim yapabilirsem almayı düşünmüyorum Pencereye takılan o yataği özellikle kış aylarında kedim için kullanmak istiyorum çünkü pencerenin önü soğuk oluyor ama kalorifer aynı zamanda pencere ile bitişik önünde ve yatağımda pencerenin yanında kedimde genelde kış aylarında yanımda yatıyor

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bence 2. fotoğraftaki ideal

sezind

O pencereye yapışkanlı olanı ben almıştım fakat çok çabuk çıkıyor hele kedi üstüne çıkıp ağırlığını verince anında yapışkanı çıkıyor. Bütçeniz nedir kedi evi alma konusunda? 2.fotoğraftaki güzel fakat onu koyabileceğiniz yüksek bir yer var mı? Çünkü kediler kendilerini yüksek yerlerde daha güvenilir hissediyorlar. KEDİ EVİ böyle bir ürün var 140 TL mesela.

KedimVar

  1. fotoğraftaki güzel. İsterseniz kaloriferlere asılanlardan da alabilirsiniz,

KedimVar

  1. fotoğraftaki değil 2. fotoğraftaki demek istemiştim

Benim1kedimvar

Sezind maalesef onu koyabileceğim bir yerim yok ve bütçemde yok . o zaman kalorifere aslanı almayayim

sezind

Kalorifere asılanlardan alabilirsiniz onlar dayanıklı oluyor. Ben, pencereye yapıştırılanlardan almayın demek istedim. KEDİ KALORİFER YATAĞI bunların fiyatları da uygun ve sağlam oluyorlar ben kullanıyorum.