Allah'ım Kriiiz

Mehmetneroo

Kedim kızgınlık döneminde geceleri saatlerce miyavliyor 4 gündür 2 saatlik uykunun üstüneyim o kadar oyun oynayıp yormuş olsak ta gece deliriyor kızgınlık donemi için önerisi olan

16 CEVAP

Ahahajekdmslzmks allah sabır versin. Bir fikrim var aslında ama sizi ne kadar götürür emin değilim. Tüyletine bulaştıra bulaştıra malt sürün biraz. Yalamakla meşgulken miyavlayamaz. Dikkati dağılır. Patisine zeytin yağı sürenler de var belki daha etkilidir. Zarar vermiyor sonuçta

Suveyder

Kışırlaştirmaniz lazim hem siz rahat edin hemde kediniz rahat etsin🐈🐈😎

Mehmetneroo

Şimdi uyudu biliyor musun şuan bir patisi ağzımın üstünde uyuyo

yokistead

:))) Sorularınız çok şeker. Kaç aylık ki kediniz kısırlaştırmaya bakın bari bir an önce başka çare yok gibi

Prenseslady867

Malt fikri çok hoşmuş :))

hannnngggg

allahim çok şükür hiç böyle şeyler yasamadan kızgınlığa girmeden kısırlastırdım ama tecrübe edinmedim edinseydim bilgi sahibi olurdum diye de düşünüyorum iyi ki yaşamamışım bu durumu diye de arada kaldım djskdl

Lils

Geçmiyor. Benim kedim de aynı şekildeydi. Gece 3 te miyavlama ile kalkıp uzun süre susmuyordu. Geçmiş olsun size

Cemikoko

Kızgınlık dönemi için önerim kısırlaştırmak

theyusra

LAÖDŞÖSŞFÖSŞDSŞDÖSŞDÖAŞ deliricem 😩 eğer internete bağlanan televizyonunuz varsa fishes for cats to watch videolarından açın, en az 15 dakika rahatsınız demektir

theyusra

sonra da yorulup uyuyorlar zaten

Warriorsans

Kısırlaştırmak en güzel çözüm

Mehmetneroo

Allah'ın cezası daha 5 aylık bile olmadı 😂 korkuyom bende kısırlaştırmaya

blue_hpood

dört aylıktan itibaren her kedi sağlıklı bir şekilde kısırlaştırılabilir. endişe etmeyin, erkekse hemen kısırlaştırabilirsiniz. dişi ise kızgınlıktan çıkmasını bekleyin:)

Melike0nur

Yurtdışında 2 3 aylıktan kısırlaştırılmaya başladı çoğu yer. Çünkü kızgınlıga girdikten sonra kısırlaştırma da riskli. Meme tümörü riski fazlaymış çünkü kısır olmasına rağmen kızgınlıktan itibaren bir hormon salgılıyormus o da bu hastalığa yol açabiliyormus. O nedenle erken kısırlaştırma önemli. Dişi kedisi olanlara yazdım özellikle, belki okuyan olur. Hani diyorlar ya bir çiftleştiriyim yavru sahibi olayım sonra kısırlaştırıyım diye 😶

duman_cat_world

Shahajsjsjsk bilmez miyim bunu :)) biz de yaşadık elbet. Kısırlaştırıp kurtulun tek tavsiyem budur. Bazen huy edinebiliyorlar bağırmayı çağırmayı miyavlamayı. Huy edinmeden bir an önce kısırlaştırmak gerekiyor. Kısırlaştırdığımız ilk gün bile kedime bakmaktan (hafif sarhoştu) rahat uyuyamadım, uyku diye bir şey yok :))