Daha Önce Zeytin Çekirdegi Yiyen Kedisi Olan Varmı

Kedisahibi1

1.5 gün oldu herşey normal dışkısini kontrol ettim çıkartmadı maltıni fazla veriyorum zeytinyaği içirin diyenler var ne yapmaliyim siz ne yapmistiniz

10 CEVAP

Kedisahibi1

Sanırım midesinde erimiştir çunku 2 defa dışkısini yapti kontrol ettim yoktu sert olarak
Herhangi bir halsizliği flnda yok internette araştırma yaptıkca kendi psikolojimi bozuyorum

Kedisahibi1

Acaba midesinde eritip çikartmis olabilirmi çünkü hiç rahatsiz gibi durmuyor dışkısini kontrol ettim sert birsey yoktu

bademk

Benim kedim yemişti. Veterinerine sorduğumda dışkısıyla çıkar demişti sürekli dışkısını kontrol ettim dışkısıyla çıktı sorun olmadı.

Kedisahibi1

Kaç gun sonra çikartti acaba ?

bademk

1 ya da 2 gün sonraydı diye hatırlıyorum emin değilim.

Cemikoko

Zeytinyağı içirin evet

deniznergis

Bizimkide yemişti hangi ara yedi hatırlamıyorum sindirim yolu ile atamamisti kisirlastirdigimiz zaman narkozdan cikarken kusmustu o zaman cikarttigini gördüm kocaman zeytin çekirdeğini

pasakli_

zeytin çekirdeği normalde insan midesinde sindirilebilir bir maddedir ki, hadise göre tüm hastalıkların çaresidir. açıkçası ben sorun olacağını düşünmüyorum çoktan midesinde erimiştir.

eneskolon

İnsan midesi sindiriyor ama kedi hakkında bilgim yok bir veterineri arayıp sorabilirsiniz

Aylasimba

@kedisahibi1 sonuç ne oldu sizin? Aynı sorunumuz var bizim de:(