Diş Fırçalatmama Sorunu

eneskolon

kedim çok huysuz hiçbir şekilde dişini fırçalatmıyor ağzını açtırmıyor bir kaç araştırma yaptım fakat bir şey bulamadım diş sağlığı için kullanabileceğim doğal bir şey veya herhangi bir ürün varmı

9 CEVAP

Gimlihanim

Matatabi çubukları var. Tamamen doğal ve dişler için çok faydalı. Diş sağlığı için ödüller de kullanabilirsiniz. Ağız bakım suları var. Biodent hexidine ağız bakım suyundan oldukça memnun olan kişiler vardı burada.

blue_hpood

suzionline sitesinde bi ürün vardı, suya katılan, bakabilirsiniz:)

Palyaco

Beaphar dental cok iyi tavsiye ederim dis için

beyzathemoc1

sprey ürünler kolay oluyor dr animal crystalin ya da nano sprey ama kendi sitelerinden alın çakması çok

Melike0nur

Mama çok etkili değil. Biz faydasını görmedik. Bizde tartar oluşumu çoktu Anestezi verip temizledi mecbur. Yaşı da büyük olduğu için ileride sıkıntı olmasın diye ve çekilecek bir dişi vardı onu da çekti.

Kendisi de kesinlikle haftada 1 de olsa fırçala dedi. Yerini bir sey tutmuyormus. Zorla da olsa temizliyoruz bir şekilde. Küçük alıştı ama diğerleri pek alışamadı. onun harici suyuna biodan katıyoruz sanırım en çok kullanılan da bu ürün. Çubuk da alacağım yakında ama çok pahalı ne yazık ki

eneskolon

Çok teşekkürler sprey sıkamam çünkü elimi ağzına götürdüğüm an kaçıyor ama beapher dental ve matatabiyi deneyeceğim

duman_cat_world

blue_hpood
Bahsedilen solüsyon Biodent Hexidine :) Biz de kullanıyoruz ve gerçekten dişleri bembeyaz oldu🤩 kesinlikle tavsiye ederim. 150 ml’lik ürün 30 lira; 50 ml’lik olanı da 13 lira. Denemek için minik boyu alınabilir. Daha sonradan büyük boy almak daha mantıklı, daha ekonomik oluyor😻

duman_cat_world

Gayet uygun fiyatlı bir ürün bence💙 günlük olarak 500 ml suya 2,5 ml damlatıyorsunuz ve farkı görüyorsunuz💯 ürün ölçüm kaşıklarıyla birlikte geliyor.

eneskolon

Teşekkürler biodentide alacağım yani fırçalamasam bu dediğiniz ürünlerin hepsini kullansam yerini tutarmı