Biofeline Plus B Kullanıyorum Tüyü Dökülmeye Başlıyor

Biofeline b plus aldım 1 şise başladığımda tüy döküyordu şimdi 2. 5 gün geçti 2. Şişeye başladım tüy dökümü yine arttı normal mi

6 CEVAP

simbakedi

sizin tüy dökme sorununun kaynağını bulmanız gerekiyor. mama mı başka bir şey mi mevsimsel mi hastalık mı vs. uzun zamandır bu başlığı açıyorsunuz çünkü. ya da sizin beklentiniz hiç dökmemesi vs ise o beklentinizi düşürün. çünkü bu kadar zamanda çözülmeyen sorunu biofeline'nin bir damlası hemen halletmez yani

Palyaco

Kullandınız mama iyi gelmiyor olabilir şuanda tüy dökümü olmaması lazım vest plus vitamini denedinizmi ben hergun veriyorum tüy dökümü olmuyor birde kedinize tavuklumu baliklimi kuzumu hangi mamanin iyi geldiğini bulmalisiniz

Nd morin balıklı mama veriyorum

duman_cat_world

Gayet normal çünkü satıcıya sorulmuştu böyle bir soru. İlk günlerde cansız tüyleri atıyor bu ürün. Sonradan fark görecekmişsiniz, tüyler dökülmeyecekmiş.

Bence gerekli bir ürün değil şahsi fikrim.

orhdoner

Kediniz kaç aylık kısır mı bu sebeplerden dolayı da dökülme olabiliyor stres kaynaklı

Palyaco

Kedinize iyi geleni bulmalısın balıklı iyi gelmiyor diğer serilerini deneyin