Sokakta Baslediğim Kediler İçin Hangi Mamayı Önerirsiniz

Melisao

Sokakta baslediğim kediler için hangi mamayı önerirsiniz

6 CEVAP

Palyaco

Mystic molly yeni urunu ve prochoice

simbakedi

econature, mito, micho yiyor bizimkiler ama ben econature kitten tercih ediyorum çok yavrular mito falan kırıp yiyemiyor. bütçeniz daha çoksa daha iyi markalara bakabilirsiniz belki pro choice, mystic falan. king de öneriliyor balıklıymıs sanırım. ben ama bu econature vs verirken daha çok bağışıklık güçlendirici, vitamin (vets plus vs) ya da yaş mamayla (naturon) karıştırıyorum. mümkün oldukça da kasaptan et, tavuk vs alıp haşlıyorum. artan şeyleri ücretsiz veriyorlar genelde onları da haşlıyorum ama bunu sık sık yapamıyorum

Lils

Mystic, prchoice, vancat

orhdoner

Ben bonachibo kullanıyorum uzun zamandır memnunum yavrulara küçük diğerlerine büyük olandan ve yaş mama vitaminlerle desteklemeye çalışıyorum

Szrcanx

Prochoic kullanabilirsiniz 15 kg uyguna geliyor baya bir süre yeterli olur diye düşünüyorum ben brit premium veriyorum dışarıdaki çocuklara

duman_cat_world

Ben Bestpet kullanıyorum tavuk yağı ve balık yağı içeriyor fiyatı da uygun, bizimkiler bayıla bayıla tüketiyorlar😻 arada da proline alıyorum marketten, onu da seviyorlar. Kitten tercih ediyorum. Ayrıca haftada iki kez evde yaptığım yaş mamadan veriyorum. Arada da felix yaş mamik😍❤️