Profender İç Damla Kuruma Süresi

parskedy

Merhabalar, iki kedimde de iç parazit çıktığı ve veterinere götüremediğim için veterinerden Profender iç parazit damlası aldım. Küçük kedimin ensesine bir şekilde damlattım ve ikisini ayırdım ama evim küçük olduğu için ve ilk defa ayrı kaldıkları için bu süreç benim için çok zor geçiyor. İkisi de birbirinin yanına gitmek istiyor, damlasını damlattığım kedim tek başına sıkılıyor. Ne kadar sürer acaba kuruması?

5 CEVAP

parskedy

sorum sonsuzluğa gitti... kimse bilmiyor mu ne kadar zaman sonra iki kedimi birleştirebilirim? :(

hannnngggg

24 saat boyunca birbirlerini yalamamaları gerekiyor cunku parazit aşıları zehirli bu yüzden enseye yapılıyor ulaşamadıkları icin

orhdoner

Merhaba ben veterinere sorduğumda 4 saatten döneme etkisinin kaybolduğunu söyledi ama ben gene de sözleşme tutuyorum bayağı bir ne olur ne olmaz diye

Canimyavrum

Banada wet 24 saat damlali bölgeyi ellemeyin demisti

hannnngggg

parazit damlasının tadına da baktım kedimi optugumde ağzıma tadı geldi acı ve ağzım uyuştu resmen biraz fazla öpmüşüm bshsjdj hayvanın vücuduna öyle bi yayılıyor ki yaklaşınca ilac kokusunu net alıyorsunuz