Kediye Ciğer Vermek

_selinnn

Kedime az önce ciğer verdim internetten baktığım kadarıyla da zararlı değil. Bazı kediler bayılıyormuş sanırım ama benimkisi koklayıp gitti. Sizin kediniz de böyle mi ? Valla ben kediler seviyor diye duydum.

18 CEVAP

hannnngggg

benimki de asla yemez ciğeri haşlanmış et tavuk balık yer sakatat yemiyor ağzının tadını iyi biliyor djdjkd ciğer bende yemem 🤢

eneskolon

Kedilerin tamamına yakın çoğunluğu ciğer ve balığa bayılır sizin yavrunuz alışılmışın dışında aslında kediler için çok sağlıklı haşladıysanız çiğ vererek deneyin buzlukta 2 hafta gibi bir süre dondurulması lazım ama veya tam tersini yapın

Bayılır. Diğer et türlerini sevdiği gibi onu da çok sever :)