Kediye Ciğer Vermek

_selinnn

Kedime az önce ciğer verdim internetten baktığım kadarıyla da zararlı değil. Bazı kediler bayılıyormuş sanırım ama benimkisi koklayıp gitti. Sizin kediniz de böyle mi ? Valla ben kediler seviyor diye duydum.

18 CEVAP

orhdoner

Bizimkiler de yemiyor malesef aynıyız yani ☺️Hatta balık da sevmiyorlar bizimkiler çok seçiciler 🙈

Renklipati

Asla yemiyor benimkide koklar gider ağzına sürmez her kedinin damak tadı farklı,tavuk göğsü haşlarım onu yer

Gimlihanim

Bizimki de yemiyor. Balık, sığır eti, ciğer, kuzu eti hepsini denedim. Haşlama olarak yediği tek şey tavuk göğsü 🤷🏻‍♀️

Warriorsans

Her kedi her şeyi sevmiyor ya bizimkisi sever ciğeri hatta her şeyi sever 😅

duman_cat_world

Şükürsüzlük kedilere bile yansımış :D

Melike0nur

Benim üçü de yemiyor. Normalde kedilerin ciğere bayıldığı bilinir ama bizimkiler istisna 😄 normal et olsa ama dakikasında yalar yutar. Sakatat sevmiyorlar pek.

teddybal

Dana/kuzu ciğeri denedim yemedi, gariptir ki tavuk ciğerini yedi şaşırdım doğrusu. Bu arada ciğeri haşlıyorum küçük küçük doğrayıp veriyordum birisi yemiyordu artık rondoda çekiyorum hepsi yiyor yaş mama sanıp :)

theyusra

benimki her şeyi hüpletir, sadece kırmızı ete temkinli yaklaşıyor biraz

duman_cat_world

Valla kedileri de asimile ettik dogalari yok oldu. Normalde kedi ciger yemez mi :) eskiden annemler sokaktaki kedilere 2 gun beklemis lapa corbasi verirlermis kediler kafayi komple corbaya dokermis. Simdikiler salam yemiyor, yas mama falan vermezsen trip atiyor :D

duman_cat_world

Tabii sevmeyebilir kediniz. Benimki de pek yemiyor varsa yoksa kuru mama yaş mama malt ödül maması bitti :D

AhsenAise

Balık ve kırmızı etten pek hazzetmezken,tavuk göğsü ve ciğerine çıldırıyor bizim kız gün aşırı tavuk ciğeri veriyoruz bir kahve fincanı ölçüsünde bayılıyor

ailur0phile

Ciğeri her türlü etten daha çok seviyor . Çok vermemekte fayda var ama ishal yapabilir

duman_cat_world

kafayi komple corbaya gomermis***

Benim de bir kedim yiyor diğerine hap gibi yutturuyorum küçük küçük. Canına yettim hayvanın ama napayım

Palyaco

Bizdedir balık yapıyorum güzelce ayıklayıp veriyorum koklayıp kaçıyor ciğeri cok az yiyiyor tavuğu bile yemiyor