Kedi Kürek Nasıl Sizin Ki?

CalicoMinos

Kedi küreği nasıl olmalı kedimin küreği kayboldu kürek siparişi vereceğim ne almalıyım?

7 CEVAP

duman_cat_world

Petshop’umuzdan almıstık isim bilmiorum :) kürek seçimi pek onemli degil bence, herhangi bir kürek iş görüyor :)

diablerose

hic kurek almadim. en basit acik tuvaletten almistim. yaninda gelen kuregi kullaniorum

Warriorsans

Ne tarz un kullandığınız çok önemli ben tuvaletin yanında gelen küreği kullanıyorum memnunun

hannnngggg

bentonit kullanıyorsanız farklı kürek oluyor çam peleti kullanıyorsanız daha geniş yapılı kürek kullanmanız gerekiyor kullandığınız kuma göre seçim yapmalısınız eleklerinin büyük veya küçük aralıklı olmasına dikkat edin işinizi kolaylaştırır

Gimlihanim

https://ty.gl/bydyl23azh
Bizimki bunlardan.

CalicoMinos

Benim de öyleydi çok memnun dum kayboldu rüzgar balkondan alıp uçurmuş @diablerose

CalicoMinos

Link atabilme şansınız yok mu?