Sizce Acana Mı ? Orjien Mi ?

Rotweiller köpeğim var mama olarak acana kullanıyoruz ama orjiende dikkati mi çekti sizce orjieni de denemelimiyim ?

8 CEVAP

Aralarında içerik olarak öyle pek ahım şahım bir fark yok, üreticileri aynı zaten aynı bantta üretiliyorlar. Yurt dışında olsak, acana ve orijen arasında 5/10 birimlik bir fiyat farkı olsa orijen tercih edilebilirdi ama türkiyede neredeyse iki katı. İçerikleri neredeyse aynı, acanadan devam edin. Aradaki fiyat farkına değmez.

duman_cat_world

İçerik olarak çok büyük bir fark yok. Ama Orijen Türkiye piyasasına göre çok daha pahalı acana’dan. Acana tercih etmek daha mantıklı geliyor bana.

Önerileriniz için teşekkür ederim acana ya devam edelim o zaman 😊

Ayssgul

İkisi de çok güzel mamalar. Aralarından kedinize iyi gelen mamayı seçmeniz daha doğru olacaktır.

AslanPati

Aralarındaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum. Ayrıca Acana'nın üst serilerinin Orijen'den aşağı kalır yanı pek yok.

theyusra

evet aynı yer üretiyor o yüzden aralarında vitamin değerleri dışında pek fark yok ama bence aroma değişikliği yapmak adına 5 ay Acana 5 ay Orijen falan daha mantıklı geliyor

Gimlihanim

Acana ve orijen aynı yerde üretiliyor. Ara ara ikisi arasında değişiklik yapabilirsiniz. İkisi de çok güzel mamalar.

Warriorsans

Aralarında çok fark olmasa da orijen daha kaliteli tabi fiyat farkına değecek bişey değil