Kedimin Gözündeki Ne?

MonikaveTori

Kedimin gözünde böyle bir şey fark ettim ama ne olduğu anlamadım. Bugün hızlıca koşarken dolabın kenarına çarpmıştı sonra hiçbir şey olmamış gibi koşmaya devam etti bende bakmadım. Ama bir kaç saat sonra böyle bir şey olduğunu fark ettim. Sizce mantar falan olabilir mi yoksa çarptığı için mi?

7 CEVAP

Gözü akmış sonra da kurumuş gibi duruyor. Gözünü açmakta zorlanıyor mu? Britishlerin genel bir göz problemleri var zaten her halükarda düzenli silmeniz gerekiyor. Özel solüsyon varsa solüsyonla, yoksa ılık çay suyuyla silin. Geçer büyük ihtimalle.

Canimyavrum

Fotosunu wete atin ama mantar degil şu an benim kizim mantar bu çizk gibi çünkü mantarda öbek halde döküntü oluyor

Canimyavrum

Cok teseķkur edrim sizde gecmis olsun insallah 😊

MonikaveTori

Gözü zaten akıyor ama göz akıntısı değil çünkü düzenli olarak çayla falan siliyorum ya da suyla hafifce siliyorum ama bu ilk defa oldu biraz çizik var ve tüyleri hafiften gitmiş bu sabah böyle bir şey yoktu akşamüstü dolaba çarptıktan sonra fark ettim

MonikaveTori

Bu arada solüsyon da alacağım veteriner çayla silebilirsin demişti o yüzden almamıştım

MonikaveTori

Veterinere hemen attım zaten "Burada sayılmayacak kadar çok neden ileri gelmiş olabilir. Muayene edilse iyi olur" dedi. Bende eğer devam ederse birkaç gün sonra muayene götüreceğim.

MonikaveTori

Bu arada kediniz içinde geçmiş olsun umarım hemencik iyileşir🙏🏻