Hassas Sindirim Sistemi İçin Yavru Kedi Maması Önerisi

citirbebegim

2-2,5 aydır acana first feast kullanıyorum ama artık ishale sebep olduğunu düşünüyorum. İçeriği kaliteli hassas sindirim için yavru kedi maması önerir misiniz? Teşekkürler.

17 CEVAP

duman_cat_world

Acana tahılsız bir mama bazı kediler hazmedemiyor. Misal biz ilk kez tahılsız mama denediğimizde ishal olmadı ama çok zayıfladı. Tahıllı mamalardaki tahıllar doyuruyordu çünkü. Sonradan çok şükür kilosunu toparladık tahılsız mamalara alıştı şu an gayet sağlıklı ve mutlu💖 tüm minnoşlara maşallahh🧿

duman_cat_world

Kediye yaramıyorsa mamanın kalitesi tartışılmaz. Royal canin sensible 33 deneyebilirsiniz isterseniz 🙏