Kedim Gozleri Hk

Mkl

Iyı aksamlar kedimin her iki gozun ic retina kan topladi bu nedir aciklaya bilecek varsa sevinirim

2 CEVAP

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Herşey olabilir veterinere götürebilirseniz daha iyi olur çay pansumanı yapın ve tobased göz damlası ya da teramicyn göz merhemi kullanabilirsiniz

Mkl

Cevabınız için çok teşekkür ederim yanlız bu kızarıklık değil baya bi kan kırmızı si kip kırmızı kör olmaz değilmi yarın ilk işim veterinere götürmek