Soru Degil Bilgilendirme

hannnngggg

istanbul expo centerda pet fuarı olacakmıs haber vermek istedim bir suru farklı marka yarışmalar etkinlikler instagram petfuarı sayfasını inceleyebilirsiniz online davetiye almak gerekiyormuş katılım ücretsizmiş keske benim şehrimde de olsaydı 😢

3 CEVAP

duman_cat_world

Evet @miyavcomtr de yer alacakmış 30 numaralı standda 🐱 böyle pet fuarlarını seviyorum eğlenceli oluyor pet ürünleri satın alabiliyoruz niye Bursa’da yoook🥺🥺

duman_cat_world

Bursa da gelişmiş ve kalabalık bir şehir İstanbul kadar olmasa da. Her şey İstanbul’da gerçekleşiyor maaleseff :(

hannnngggg

bursa da olsa hemen giderdim 🥲 üzülüyorum bende