Acil Kedimde Mantar Mı Çıktı?

kbrasnmz

kedimin kulağının arkasında böyle bir şey çıktı ne olduğunu anlayamadım mantarsa halletmek için yöntem verebilir misiniz yada başka birşeyse lütfen bilen biri varsa

4 CEVAP

hannnngggg

kimse bir yöntem veremez verseler bile dinlemeniz yanlış olur daha kötü sonuçlar dogurabilir ne yazık ki veteriner hekim değiliz veterinere gitmelisiniz acilen vücuduna yayılmasını istemiyorsanız

Kediciik21

Burdan mantar gibi duruyor ama vete götürün mavi ışıkla baksın şimdilik bir şey yapmayın oridermyl krem benim kedime iyi geldi size iyi gelir mi bilemem veteriner en doğru tedavi şeklini uygulayacaktır

LLale

Kedimde mantar geçirdi ama ben mantara benzetmedim sizin attığınızi veteriner bile mavi isikla bakmadığı sürece teşhis koymuyor.kedim mantar olunca mantar banyosu demişti veterinerimiz ve hiçbir sonuç alamadım sonrasında evde sirke batikon sürüp yedirdikten sonra travazol sürüp sardım günde iki kez pansuman yaparak bir haftada geçti ve öncesinde yayılmıştı üç patisine kalçasına ve boynunun altına

Minigimmm

Mantarda olabilir alerjide resim net değil, hekiminize resim atip danışın derim hatta mavi isikli bir cihaz var onla bakilmasi gerekir mantar mi degil mi diye. Gecmis olsun.

@Kediciik21 ikidir sizin yorumunuzu mantar sorularinda görüyorum ikidir oridermyl kremden deri mantari için bahsediyorsunuz. O dediğiniz damla kulak içi uyuzu enfeksiyonu için bir ilaçtır. Derideki mantarla alakasi yok. Bizde kullandık ordan biliyorum. Yanlis bilgilendirme yapmayalim.