Gözde Çapaklanma

LLale

6.5 aylık kedim sabahtan beri hala devam eden aşırı çapaklanma var 30kez belki daha fazla kez bu sabahtan beri gözünü temizledim nedeni ne olabilir sizce gözünün etrafında bir çizik yara vs birşey yok

2 CEVAP

Warriorsans

Enfeksiyon kapmış olabilir sadece göz enfeksiyonu değil bazı solunum yolu hastalıklarında da gözde çapaklanma oluyor elinizde bir göz solüsyonu yoksa şimdilik çayla silmeniz yeterli yarın da veterinere götürürsünüz

LLale

Çayla sildim pazartesi günü götüreceğim teşekkür ederim