Sisi Dün Öldü

1kivircik

Dün petlebiden yeni mamasını almıştım kızımın geldi yedi. Akşam evde aramaya başladık bulamıyoruz. Binanın içini falan gezdim. Balkon kapısı sürekli kapalı olur arasına çok kilidimiz var ondan takarız. Garaja döndüğümde Sisiyi yerde gördüm aklımı yitirdim. 14.kattan düşmüştü benim miniğim öldü. Dayanamıyorum bu acıya o benim evladımdı anne diyerek uyandırırdı gözümün yaşı bir kere bile durmadı onsuz napacağım bilmiyoru.

10 CEVAP

missAybuke

Çok zor Allah sabır versin size :( düşüncesiyle bile dağılıyoruz yaşamayan anlayamaz tabi bu acıyı. Daha çok yeni biliyorum belki ilerisinde yeniden bir cana yuva olur onunla teselli bulursunuz.

Mehmetneroo

Allah'ım bu tarifsiz acıyı çok iyi bilirim nero'nun annesi ve kardeşleri de hastalıktan ölmüştü ama Nero hayata tutundu acınızı anlıyorum Allah size sabır versin çok üzüldüm gerçekten

1kivircik

Yorgunluktan uykuya dalıyorum uyandığımda yanımda uyuyor sanıyorum kalkıyorum yok yine yok rüyamada gelmiyor çok koydu bana gidişi napıcam bilmiyorum benim minik kızımdı acısı nasıl geçcrke bilmiyorum

Palyaco

Cok kotu birsey Allah sabır versin

Mehmetneroo

Ya Nero'nun annesi ölürken bana emanet olarak Nero yu bıraktı onu özledikçe Nero'ya sarılıyorum sana Allah sabır versin

orhdoner

Başınız sağolsun çok üzüldüm Allah sabır versin sizlere çok zor bir durum gerçekten 🙏

Suveyder

Başin sağolsun Allah kimseye böyle acı vermesin inşallah 😢
😢Elveda SİSİ😢🐈

1kivircik

Üzerimde uyurdu bütün ağırlığını vererek bugün o ağırlık kalbimde cidden Allah kimsenin başına vermesin bu kadar ağlamam bu kadar üzülmem belki kötü birşey ama dayanamıyorum duramıyorum durduramıyorum bütün miniklere rabbim hayırlı uzun ömürler versin

Baliminannesii

Balkon ve camlara mutlaka kedi filesi yaptırmak gerekiyor. Yoksa maalesef kaçınılmaz son.

1kivircik

Benim emanetimde yok üstelik gözümün önünden o hali gitmiyor