Yen'i Ginepig

Lunasibirya

Arkadaşlar bugün çok üzücü bir şey yaşadım küçük kuzum sisi Melek oldu coco yalnız kaldı hiç keyfi yerinde değil yemek yemedi anneme durumu söyledim ve annem istersen yanına birtane daha alalım dedi ben tamam dedim onun moralini düzeltirmi acil bir durum tek su içiyor yemek yemiyor elime gelmiyor köşede bekliyor

7 CEVAP

KedimVar

Evet bir tane arkadaş alın yalnızlık çekmesin. Sisi ye benzer bir dişi alırsanız Mutlu olur herhalde. Bir de aynı yerden almayın. Hatta bence Oray'ı şikayet bile edebilirsiniz. Ya da gidin oradan hayvan alacak olan kişilere durumu anlatın almasınlar.

Sirinkedisever

Bence almayın sahiplenin varsa tabi :d

Sirinkedisever

Çok üzüldüm Sisi için... Coconun moralini düzeltmek için belki sisiye benzer bir ginepig alabilirsiniz tekrar çok geçmiş olsun ;((

betulaltundal

Evet arkadaş alırsanız düzelir yalnızlıktan hiç hoşlanmıyor ginepigler. Sisi için çok üzüldüm :(

Cotontzu_Siri

Bence alın. Bu arada (sırf merakımdan soruyorum), sisi ve coconun cinsleri ne.

Lunasibirya

Ezgi hanım coco ve minik meleğimin cinsi tüyleri orta uzunlukta olanlardan

Lunasibirya

Bende çok sahiplenmek isterim fakat bulamadım bulsamda hep yetişkin cocoya zarar verebilir aynı pet s. Gitmicem merak etmeyin