Kedi Burun Akıntısı

Aysedalgc

Arkadaşlar caddedeki marketin önünde bu civarlarda genelde bu kediyi görür severdim çok insan canlısı şimdi de yanına merdivene oturdum hemen kucağıma oturdu inmiyordu ama asıl sorum hapşırık, ve burun akıntısı var bizim evimize çok uzak değil cadde eczadan herhangi bir şey alıp verebileceğim birşey var mı?

3 CEVAP

yasement

Arkadaşım solgar l-lysine kullanmıştı kedisinde bir de immuneks verenler var ama bence güvendiğiniz bir veterineri arayın daha doğru bilgilendirecektir ve uygun dozda kullanımları da çok önemli. Hatta teşhis için veterinere götürün imkanınız varsa çünkü kedi nezlesi ciddi olabiliyor

Aysedalgc

tamam teşekkür ederim

Aysedalgc

??