Kısırlaştırma Sırasında

Baliminannesii

Arkadaşlar kedimi perşembe günü kısırlaştırdık. Koluna serum takıldı ve veteriner serumu çıkarırken çok ağladı biraz da kanadı. Narkozdan da olabilir tabii çok bağırdı ama. Serumu takmak için oradaki tüyleri kestiler büyük ihtimal ama sanki eti kesilmiştir gibi kızarıktı ora. Şuan böyle kabul bağlar gibi iyileşiyor. Ama yine de gördükçe üzülüyorum. Bir bakar mısınız normal mi

2 CEVAP

blue_hpood

bizimkinin de traşlıydı patisinin üstü ama asla yara, kanama falan yoktu, sadece çıkarılırken minicik kan aktı. başka bir veterinere götürmenizi tavsiye ederimz

Baliminannesii

Öyle mi çok üzüldüm şuan:( Güvendiğim bir veterinerdi aslında