Kimler Kedisinin Dişlerini Fircaliyor

diablerose

Anket

her gün fircalarim
(1 oy)
haftada 1
(2 oy)
bnmki de fircalatmiyor
(15 oy)
diğer..
(0 oy)
Toplam (18 oy)

bu cok dogru ve saglikli bi eylem evet hepimiz bunun farkindayiz ama asla fircalatmiyor bnm cocuk. baya baya bunu uygulayan/uygulayabilen var mi merak ediyorum dogrusu. anketi cvplar misiniz

7 CEVAP

ailur0phile

Önceden her gün fırçalıyordum. Şimdi fırçalama gereği duymuyorum

diablerose

neden artik gerek duymuyorsunuz ailur0phile

Melike0nur

Çiğ besleme yapanlar gerek duymuyor çoğunlukla

duman_cat_world

ağız bakım solüsyonu kullanıyorum çünkü fırçılatmıyor bnm velet :)

ailur0phile

Çiğ beslenme yapıyorum. Kemikler gerekli bakımı yapıyor zaten etlerde dişte tartar yapmıyor.

theyusra

haftada 2 3 kere fırçalıyorum, alışık benimki. ödül maması için her şeyi yapar 😼

septikbaykus

4-5 gün