Ağız Kokusu

Suveyder

Merhaba bu arada
Mevlid KÂNDİLİNİZ MÜBÂREK olsun
Loli'min🐈 ağzı kokuyor ne yapmam lazım sizin kedi veya köpeginizdede oluyor mu ağız kokusu ?😊🐈

14 CEVAP

Palyaco

Mevlut kaldınız mübarek olsun sizinde beaphar dental ağız kokusuna birebir dis sağlığı icin

Palyaco

9 aydır kullanıyorum ayda 2 paket dişleri cok iyi veterinerim tavsiye etmişti 9 ay once

Suveyder

Gimlihanim rica ederim 😊
Daha 6 aylık 🐈

Suveyder

Çok teşekkür ederim Gimlihanim🐈❤🐈

Baliminannesii

Diş etlerinde kanama iltihap vs olabilir arka dişlerine iyice bakın

edadnmzr

Diş etlerine bakın kızarıklık tahriş gibi şeyler varsa koku yapar. Yoksa diş değiştirme dönemi olduğundan olabilir. Geçmiş olsun ❤️

orhdoner

Sizin de kandiliniz mübarek olsun Allah dualarınızı kabul etsin 🤲 Diş etlerine ağzına bakın herhangi birşey var mı diye çok geçmiş olsun şimdiden diş değiştirme zamanlarında da olabiliyor arkadaşlara katılıyorum

Keyfimbilir

Sizinki diş değiştirme döneminde olduğundan olabilir ama diş eti rahatsızlığı yoksa şayet yediği mamadan da kaynaklı ağız kokusu olabiliyor.

Suveyder

Teşekkür ederim 😊
Dediğini denemek isterim inşallah işe yarar lolide🐈

Gimlihanim

Merhaba. Sizin de kandiliniz mübarek olsun çok teşekkür ederiz 😊 Kediniz kaç yaşında acaba? Ağız kokusu diş değişim döneminde de oluyor eğer yaşına gelmediyse.

Suveyder

Palyaco sepete ekledim en kisa zamanda alacağim ve kullanacam çok sağol 🐈🐈

Gimlihanim

Diş değişim sürecinde şuan. 1 yaşına kadar devam edebiliyor. Muhtemelen o yüzden kokuyordur. Endişe etmeyin 😊

Suveyder

Verdiğimiz cevaplar için hepinize çook teşekkür ederim ❤🐈❤😊

gizemdr

Bir süre hills ton balıklı vermiştim ve o zaman çok koku olmuştu. Balıklı mama kullanıyorsanız ondan da olabilir