Sizcede 70 Tl Altı Sipariş Verilmiyor Saçma Deyilmi

Palyaco

Sizcede cok saçma deyilmi 70 tl altı sipariş verememek

27 CEVAP

altunsila

Petlebinin kendi verimliliği için mantıklı ama alıcılar için tabii ki kötü bir durum. Dediğiniz gibi kargo parası zaten alınıyor. Ama petlebi açısından amaç kargo parası değil, daha az sipariş sayısı ile daha çok ciro yapmak olsa gerek

eneskolon

Sadece sorun buda değil son 2 siparişim 1 haftada geldi 1 gün geç kargoladılar 2sinide memnun olmadığımı belirttim telefonla arayıp indirim kodu verdiler indirim kodunuda sepetimde 25 liradan 18 liraya düşen ürün olduğu içinde kullanamadım değişik bir pazarlama sistemleri var

Bilgilendirme için arandım. Size de aktarıyım. Kargo şirketleri taşıma bedellerini yükseltmişler ve bunu müşteriye yansıtmamak adına böyle sınırlama getirilmiş. Aynı zamanda kağıt maliyetleri yükselmiş bu da paketleme maliyetini etkilemiş. Yani 70 tl altı sipariş olursa müşteriye fiyat artışı olarak ve kargo ücretinin daha yüksek yansımaması adına atılmış bir adımmış.

simbakedi

tester mamalara sınır getirilmesi gayet güzeldi bence. bu fiyat konusunun da etkileyeceğini çok düşünmüyorum zaten 70tl altı ürün yok neredeyse. 2-3 yaş mama için buradan alışveriş yapan olduğunu da sanmıyorum çok fazla.

Eylulbasak

Şayet böyle bir sınırlandırma getirmeye gerek gördülerse bu var demektir. Aşırı mantıksız geldi bana.

blue_hpood

bu siteden mi söz ediyoruz? geçen gün oyuncak alacaktım, 30 lira altı demişti, yeni mi bu acaba?

Luckysnll

Bencede saçma

Luckysnll

Sacma

Palyaco

Vest plus hairbal alicaktim mecburen yanına urun ekledim ihtiyacım yoktu mecburen eklemek zorunda kaldım 70 tl olması icin

Bu arada yaşmama alacaktım ücretsiz kargo da 169 tl olmuş hemen :/ Ben t r e n d y o l dan farklı satıcılardan 50 tl.ye tamamlıyorum 5 tl.lik üründe ücretsiz kargoyla geliyor. 4 5 parça ürünü tek tek ücretsiz kargoyla gönderiyorlar batmaları lazım bu durumda ordaki satıcıların

cat_expert

Petlebi müşteri hizmetleri telefonla arayarak bilgilendirme yaptı, artan maliyetler ve kargo şirketinin zamları nedeniyle bu tür bir limitleme yapılmış. Sundukları gerekçeler gayet mantıklı. 70 lira altında pek bir ürün kalmadığından bence sorun yaratmayacaktır.

eneskolon

Düzeltme yapıyorum sadece 1 siparişimi geç kargolamışlar yanlış olmasın güvenilir ve çok iyi bir site fakat bazı durumlar biraz saçma