Acana Mama

Maulex

Butun gun yanliz kaldigi icin kedim hic haraket etmiyor Acana bountiful alacagim ama haraket etmedigi icin agir gelir diye dusunerek baska bir mamayla karistiracagim fiyati uygun hangi mamayla karistirabilirim

8 CEVAP

Gimlihanim

Biz de kedime ağır gelebileceği için Acana yı proplan ile karıştırarak veriyoruz.

theyusra

grasslands falan alsanız ağır gelebilirdi ama bountiful catch ağır gelmez korkmayın, ha tat değişikliği olsun istiyorsanız brit care önerebilirim.

orhdoner

Ölçülü verdiğiniz takdirde sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum

septikbaykus

60 gram vereceğinize 50 gram verirsiniz ağır gelmez

Palyaco

Hareketli kedilerde protein yüksek olabilir ama hareketsiz kedilerde protein az olmalı dusuk proteinli mama almanızı tavsiye ederim ve ligh mama

duman_cat_world

Pacifica veya grasslands gibi mamalar ağır gelebilir ama bountiful catch’in ağır geleceğini pek sanmıyorum. Tabii daha önce de tahılsız besliyorsanız.

Bountiful catch zaten acana’nın alt serisi, çok ağır bir mama değil.

Mama karıştırmayı doğru bulmuyorum. Sadece kademe geçiş yaparken karıştırılarak verilmeli. Zaten bağırsak floraları hassas, zorlamaya gerek yok.

Bu arada kediniz yetişkinse ve kısır değilse bu mamayı kullanabilirsiniz. Kısırsa alt seriden indoor entree kullanmalısınız🙏

Maulex

Tesekkur ediyorum hepinize eskiden de kullandigim brit care ile karistirarak verecegim olculu vermiyorum istedigi kadar yiyor

Warriorsans

Bence kilosu ve hareket düzeyine göre ölçülü verirseniz ağır gelmez.