Kedimin Gözü

Sude11

Merhaba kedim uyuyordu uyandı ve gözü bu haldeydi göz bebeğinde farklılık vardı yarın veterinere götürücem ama bir fikri olan var mı?

6 CEVAP

Bütün testleri yaptırmanızı öneririm. Nörolojik rahatsızlıklarda bu şekilde olabiliyor göz bebekleri.

orhdoner

Geçmiş olsun ama ilk defa görüyorum ben göz bebeği farklı bu şekilde ciddi birşey yoktur bence ama gene de bilemiyorum

AhsenAise

Yüzüne ,başına darbe aldı mı ,oynarken bir yerlere çarpmış olabilir mi yahut düştü mü,daha evvel denge kaybı ,hareketlerinde sarsaklik varmiydi ara ara da olsa ,
Umarım ve İnsaAllah hicbirseyi yoktur ,yukarda yazdıklarım da olmadıysa evhamlanmayin ,yarın veterinerineriniz gerekli tetkikleri yapar ve size güzel haberler verir duasıyla

septikbaykus

Bunda tam olarak ne var anlamadım ? baya baya pörtlek pörtlek bakıyor göremediğim bişey mi var

Merhaba götürdünüz mü veterinere. Son durumu merak ettim

Gözbebeklerinin boyutu farklı