Lütfen Bakın Sürem Az Kaldı

mihnitavsan

2-3 GÜNLÜĞÜNE BİR YERE GİDECEĞİM TAVŞANIMI GÖTÜREMYCEM NAPABILIRIM YEMEGINI KOYSAM VS VS..... D:

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Suyunu, yemeğini bolca koyun. Oyalanabileceği şeyler bırakın. Kendine zarar verebileceği şeyler olmayan bir ortamda problem olmaz.

KedimVar

Ama FAZLA FAZLA su koyun özellikle. Bu sıcakta çok içiyorlar. Talaş kullanıyorsanız bolca koyun, yemeğini de fazlaca koyun.

Minnak53

Komşunuz akrabanız hiç kimseniz yok mu bırakabileceğiniz ben her zaman ki gibi yine bir hayvanın cinsi hiç farketmez 24 saatten fazla tek kalmasını istemem..

mihnitavsan

MALESEF HAYVAN SEVEN KOMŞUM AKRABAM YOK!!!!

KedimVar

Çok sıcakta kalmasın gölge bir yere koyun.

Senaaaaaaaa

Ben bir kere sadece 1 gün yalnız kaldı geldiğim de ölmüştü Gerçkete çok kötü bir duygu neden öldüğünü Bile bilmiyorum su yemeği vardı Dikkat edin siz