Vetexpert Vetomune Hakkında

aliseyran

Geçenlerde kedimin gün içersinde 3 4 kere hapşırmasına şahit olmuştum ardından burnunda çok az olmakla beraber sümüksü bir sıvı vardı. Veterinere götürdüm genel bir muayene yapıldı çok ciddi bir şey olmadığını ve kan testi gibi bişey yapabileceğini söyledi fiyatını sorduğumda ise bana 550tl gibi bir fiyat çıkardı zaten verdiği vitamin ilacı 270 tl idi genel muayene ise 150tl idi. Her neyse kan testini yaptıramadım sadece bunlar 400 tl gibi bir şey tuttu. Kedimin günde 1 2 kez hapşırmaktan başka 2 3 gündür burnunda herhangi bir sıvıda göremiyorum ciddi bir problemi yok gibi gözüküyor, olayı en ince ayrıntısına kadar anlattım şimdi kafama takılan ise veterinerin verdiği bu vitamin ilacını normal yaşantımızda hasta olmasak dahi kullanmalı mıyız bu vitamin hakkında bilgisi olan var mı ?
Vitanim : Vetexpert Vetomune. (veteriner 1 gün kullan 1 gün kullanma dedi)

25 CEVAP

sudamla

Merhaba. Kedime kedi korona sı teşhisi kondu. 3-4 gün önce ateşi çıktı, ishal oldu ve halsizleşti. Hiçbirsey yemedi ve içmedi. Serum verildi, vitamin takviyeleri yapıldı.enfeksiyona bağlı bağışıklığı çok düştü. 2 günde toparladı neyse ki. Probiyotik takviye bazı şeyler verdi veteriner. Dün değerleri herseyi çok iyi çıktı. Corona olduğu için veteriner vetomune önerdi. 10 günde 1 tane almasını ve kutu bitene kadar kullanmasını söyledi. Yorumlarda fazla tüketiminin bağısıklık sistemini çok artıracağını ve başka hastalıklara sebep verebileceği yazılmış... Sizce kedim için bir sıkıntı olur mu bu dozda ve sürede bir kullanım? Veteriner birsey olmaz dedi ama yine de sormak istedim. Kedim ev kedisi ve hareketli oyuncu bir çocuk. Hiç dışarı çıkmıyor.
Tesekkürler şimdiden. 🙏🐈

Merhaba bize de vetomune verildi ama ben anlamadım kocaman bunu yutamaz kedi denedim anlamadım nasıl kullanılıyor bilgilendirirseniz sevinirim

sudeplt

Bir veteriner teknikeri olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim ✌🏼 Kendi kedime de kullanıyorum bağışıklığı düşüktü kronik üsye sorunumuz vardı sümüklerden kurtulamıyorduk 1 kutu bitirdik 2.kutunun yarısındayız hiç hapşırma sümük vs kalmadı

sudeplt

Bir veteriner teknikeri olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim ✌🏼 Kendi kedime de kullanıyorum bağışıklığı düşüktü kronik üsye sorunumuz vardı sümüklerden kurtulamıyorduk 1 kutu bitirdik 2.kutunun yarısındayız hiç hapşırma sümük vs kalmadı

bloodyluxury

Merhabalar,
Geçmiş olsun. Ben aynı markanın Vetoskin olan kapsüllerini kullanmıştım, oldukça memnun kalmıştık. Uygulaması da oldukça kolay. Veterineriniz önerdiyse bence de kullanabilirsiniz.

mehtapg

Cumartesi günü rutin kontrol için kedimi veterinere götürdüm durumu iyiydi. Tek şikayetim ağzının 2 gündür kokması ve sağ üst dudağında minicik bir kızarıklık vardı sivilce gibi dişlerine baktı bir şey yok çok sağlıklı dedi. Pazar günü çocuğum yemek yemeyi bıraktı ve ağzında salya vardı aradım veterineri gözlemleyin dedi sadece yaş mama yedi. Bugün yani pazartesi çocuğumun sağ ve sol üst dudağında kanama ve ağzı salyalıydı gittik veterinere baktı bağışıklıkla ilgili olabilir dedi hiç bir tahlil yapmadı ki ben biyokimya dahil ne gerekiyorsa yapalım dedim iğne yaptı bağışıklık için. Vetomune ilaç ve ağzı içimde vet peace balancer solüsyon verdi… Şimdi bağışıklıksa okuduğum yorumlara göre iyi gelecek ama mikrobik bir şeyse yavrum acı çekecek 😭
O kadar mutsuzum ki 😔
Tüm aşıları tam, en dandik maması hills, multi vitamin deseniz veriyorum, her gün düzenli tarıyorum, oyunlar oynuyorum ama yinede çocuğumu mutlu edemiyorum 😔😔
Eğer bu çocuğuma da bir şey olursa sanırım bir daha evde hayvan beslemeyeceğim 😭😭😭😭

Catmom777

Veteriner dolandirici cikmis resmen abartmis bayagi

Minminik

Vetexpert biraz pahali ama kaliteli bende sakinlestiriciye 350 tl verdm 1 hafta kullandik biraktik baya iyi geldi kullanin bencede doktorun dedigi gibi

AGizemm

Merhaba
Ürünü nasıl kullandınız acaba dışındaki kabı yiyebilirler mi

muratt_dgn

Vetexpert Vetomune bağışıklık güçlendirici kapsüldür piyasanın en iyilerinden diyebilirim ve fiyatı şu an 650-700 tl arası.Normalde bağışıklığı düşük olan kedilerde kullanılır ama kullanmanızda bir sakınca olmaz çok uzun süre kullanmadığınız taktirde