Vetexpert Vetomune Hakkında

aliseyran

Geçenlerde kedimin gün içersinde 3 4 kere hapşırmasına şahit olmuştum ardından burnunda çok az olmakla beraber sümüksü bir sıvı vardı. Veterinere götürdüm genel bir muayene yapıldı çok ciddi bir şey olmadığını ve kan testi gibi bişey yapabileceğini söyledi fiyatını sorduğumda ise bana 550tl gibi bir fiyat çıkardı zaten verdiği vitamin ilacı 270 tl idi genel muayene ise 150tl idi. Her neyse kan testini yaptıramadım sadece bunlar 400 tl gibi bir şey tuttu. Kedimin günde 1 2 kez hapşırmaktan başka 2 3 gündür burnunda herhangi bir sıvıda göremiyorum ciddi bir problemi yok gibi gözüküyor, olayı en ince ayrıntısına kadar anlattım şimdi kafama takılan ise veterinerin verdiği bu vitamin ilacını normal yaşantımızda hasta olmasak dahi kullanmalı mıyız bu vitamin hakkında bilgisi olan var mı ?
Vitanim : Vetexpert Vetomune. (veteriner 1 gün kullan 1 gün kullanma dedi)

25 CEVAP

Canimyavrum

Bende kullaniyorum veto mune bagskligi dengede tutmasi icin gayet güzel bir kapsul icerik cok güzel 2 aylik kapsulller bityikten sonra 1 ay ara werip tekrar kullanmami söyledi wet

septikbaykus

60 kapsül 270 lira. wow.

gidip vedavet alırım o paraya üstüne en az 100 tl kalır ona da başka bi destek alırım

edadnmzr

Ben de vetomune kullanıyorum kedime. Veterinerimiz bağışıklığı güçlü kalsın diye almamızı önerdi. Evet pahalı bir ürün ben 60 kapsülü 300 tlye aldım ve devamlı olarak bittikçe kullanacağız. Siz de kullanmaya devam edin, hasta olmasa da. Zaten bağışıklığı güçlü olsun diye kullanılıyor :)

Lils

Veterineriniz gereksiz pahalı bence klasik bir üşütme olayı için 420tl almış. Bence kullanabilirsiniz ilacı.

Gimlihanim

Bence şu dönemde kullanın ilacı. 1 gün arayla dediği gibi. Ama bana da çok saçma geldi bu kadar para istemesi. Biz de geçen haftalarda yaşadık bu durumu. Kaloriferler yanmadığı için ev biraz soğuktu. Kızım biraz üşüdüğü için hapşırıyordu gün içinde birkaç defa. Ne kadar dikkat etsek de malesef engel olamıyorduk. Veterinerimize yazdık. Biraz daha bekleyin devam ederse öyle muayene edelim. Yeme içmesinde sıkıntı yoksa sorun yok demişti.

aliseyran

Yeme içmesinde sıkıntı yok dışkısı normal oyun oynamamız da normal hapşırıyoruz biraz sanırım grip olduk

Canimyavrum

Normalde muayene ücreti tedawi yapacaksa almamali fakat tedawi uygulamassa malesef aliniyor kanlarina baktirmis olsaydiniz almazdi bence kanda belli olur büyuk ihtimal üst solunum yolu problemi olmali bizde 1 ay önce üst solunum yolu gecirdik hapsuruk flN bende 550 tl ödedim tedawi kan dahil

Canimyavrum

Ben 300 tl aldim😂

Canimyavrum

Vedavet nedir biraz bilgi alayim bitince ondan alirim 100 tl 100 tl dir @septikbaykus😊

Gamsem

Bu ilacı ben kedim hasta iken kullandım.sürekli kullanılmaması gereken bir ilaç eğer bağışıklığı düşük değilse tabi .eğer sadece hasta olduğu için ilaç kullanıcaksanız belli bir süre kullanın sonrasında bağışıklıpı çok yğkseltip başka rahatsızlıklara sebebebiyet verir :)ben bu ilacı kedim çok hasta isi 15 gün kullandım ve bıraktım veterinerinize danışıp kullanın

Gamsem

Ve buarada gerçekten çok iyi marka ve çok iyi ilaçtır aklınızda soru işareti kalmasın:)

Gamsem

Ve buarada gerçekten çok iyi marka ve çok iyi ilaçtır aklınızda soru işareti kalmasın:)

Gamsem

İlaç buarada pahalı evet fakat çok kısa sürede bağışıklığı toparlıyor eğer bütçe olarak zorlarsa gene vete danışıp muadili varsa onu önerir ama bu marka genelde herşeyinde biraz üst segment ve vaatlerini gerçekleştiriyor

Oqrenerde06

Kullanabilirsiniz genel de corona olan kedilere de veriliyor çocukların bagısıklıgı için verilebilir zylexıs yaptırın kedinıze 2 doz bence bu sekilde rahatsız olabiliyorsa

Oqrenerde06

Kullanabilirsiniz genel de corona olan kedilere de veriliyor çocukların bagısıklıgı için verilebilir zylexıs yaptırın kedinıze 2 doz bence bu sekilde rahatsız olabiliyorsa