Yavru Kedi

rrumeysa

Yolda daha gözleri açılmamış 3-4 günlük bi kedi buldum ve anne sütüne ve sıcaklığına ihtiyacı var. Yavru kediye süt anne arıyorum

3 CEVAP

Aysedalgc

Merhaba isterseniz sahiplendirme yerinede ilan açın. Süt anne bulana kadar da süt tozu yada bebelac alıp yavruyu besleyin. bulduğunuz yere iyice baktınız mı acaba belki anne yemek aramaya gitmiştir. pet şişelere sıcak su doldurup çok sıcak olmamak kaydıyla yavrunun yanına koyun. eğer daha önce yavru bakmadıysanız da internetten ufak bir araştırma yapınız. size gerekli olan şuan süt tozu doktor eldiveni yahut şırınga sütü vermek için yavru kediler için biberonda mevcut. yemekten bir müddet sonra karnını poposunu ılık bir pamukla silmeniz tuvaletini yapabilmesi için.

sezind

Nereden olduğunuzu yazarsanız aynı şehirdeki kişiler sizinle iletişime geçebilir..

rrumeysa

İstanbul/Sarıyer