Mama Değişikliği İçin Tavsiye

Slp

Exclusion sığır etli mama kullanıyorum. Aslında memnunum ama fiyatı baya arttı. O değerde bir tık daha ucuz ya da aynı segmentte kaliteli bir mama tavsiyesi istiyorum. Kedilerimden birinin de alerjisi var ona da uygun olmalı. Teşekkür ederim şimdiden

17 CEVAP

orhdoner

Bozita,sanabelle,brit care ya da obivan selection serisinden bakabilirsiniz içeriklerine ona göre hangisi uygunsa size alabilirsiniz çok geçmiş olsun kedinize alerji olan bu arada

Lils

Brit premium olabilir en düşük

Luckysnll

Brit premium Veya felicia deneyebilirsiniz

Palyaco

Exclision ayarında onun kadar kalitelisi yok bende kullanıyorum çok memnunum fiyat çoksa yeni çıkan molly Çağatay üretiyor artık 86 tl 2 kilo

Warriorsans

Brit care markasına bakabilirsiniz biz kısa süredir de olsa deniyoruz memnunuz şuanlık tavşanlıyı kullanıyoruz

septikbaykus

Hemen herşeye zam geliyor . Alacağın mamaya da gelecek. Memnun olduğun mamayı 20-30 lira için değiştirme derim

eneskolon

Bozita ve brit care deneyebilirsiniz

Slp

Brit premiumu denedim sevmediler. Care serisini denemedim ama benzerse diye tedirginim. Sanabella daha pahalı. Yine de bi araştırma yaparım

Slp

Teşekkür ederim

Palyaco

20 30 tl için değiştirmedim memnunsaniz tabiki

simbakedi

kedinizin neye alerjisi var bilmiyorum da bozita 10kg alımında 45-50tl arası oluyordu max kilosu. bakabilirsiniz ona da. daha geçenlerde advance kullanıp da memnu olanlar vardı o da olabilir aynı şekilde

420 tl civari hilss kısır tavuklu görmüştüm bende o fiyatta aldim *** *********** ****** ********* falan heryere bakın indirimde bulursunuz belki

Slp

Diğer mamalar zaten daha pahalı o yüzden devam edeceğim. 😊

Slp

Kilo olarak az sanırım hills. Ben 12kg lık alıyorum çünkü

Slp

Neye alerjisi var biz de bilmiyoruz. Bi bakarım fiyat ve içerik olarak