Oyuncaklar

Melike0nur

Kedilerin Kendi kendine oynayabileceği oyuncaklar önerebilir misiniz

Ben şöyle bir şey buldum mesela 👇

https://ty.gl/phu8mr2z1y

19 CEVAP

Palyaco

Daha çok tünel seviyorlar

orhdoner

Çok güzelmiş ben de alırım bundan bakayım şimdi ben de bundan almıştım çok seviyorlar bayılıyorlar https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/tri-xi-e-kedi-ler-icin-renkli-sunger-oyun-topu-4-3cm-karisik-renkli.html

Gimlihanim

Kesinlikle tünele bayılıyorlar. Ama malesef tünellere verdiğimiz paraya asla değmiyor. Kalitesiz bir şey geliyor üstüne bir dünya para veriyoruz. Yurt dışında tanıdığı olan varsa oradan aldırmak daha mantıklı sanırım.

Melike0nur

Sheinde çok güzel kedi ürünleri var bakıyorum da. Hatta bazıları burdakine göre ucuz kalıyor. Siz de bakın, batak gibi resmen bir daha çıkamıyorsunuz ve trde yaşadığınıza üzülüyorsunuz tekrar tekrar fiyatları görünce.

Güvenilir de site daha önce kıyafet almıştık arkadaşlarla sorunsuz geliyor ama 1 ayda 😶 yurtdışından geldiği için

Melike0nur

Tünellere de baktım çok pahalı ya 200 TL'ye bile gördüm. 100 küsür TL'ye var en az inanılır gibi değil.

Muezzabalim

Bizimkiler oyuncak fare delisi ağzına alıp evde saklıyor sonra kendileri buluyorlar öyle bi oyun kesfetmişler 😂Bazen de ben atıyorum kedimin biri geri getiriyor köpek gibi 😅Bir de uzun ince bir kutu vardı uçlarını açtım bugün önlerine koydum tünel gibi oldu baya oynadılar onu da hatta paylaşamadılar zilli topları da seviyorlar sagolsunlar özellikle gece şangur şungur zilli top gezdiriyorlar evin içinde 🐾

beyzathemoc1

hiçbir kedinin hayır diyemediği oyuncak kedi otlu ya da matatabili oyuncaklardır onun dışında zilli topla kendi kendine oynar ama diğerleriyle oynar mı bilemem

eneskolon

Tünele o kadar para verdim 1 ayda parçaladı bende kalın kartonları dürüp yapıştıraeak uzun bir tünel yaptım 1 ayda onuda parçalıyor ama 20 tlye hallediliyor tavsiye ederim

Melike0nur

Evet cezbedici kısmı Türkiye'de olmaması çoğu ürünün 😄 ve fiyatları görünce bir an 5 10 dolar yerine 5 10 TL'ye bu ürünleri aldığımızı düşünmek 😌 ah hayat

Palyaco

Pek iyi deyil tavsiye etmem dikkatini cekmiyor

Renklipati

Bizimkisi peluş yünlü tarz oyuncak seviyor ufak yünlü faresi var ağzında rahat taşıyor sağa sola götürüyor onunla baya oynuyor pati atıyor dövüyor arada :)

Suveyder

Benim lolim fare ve findikla oynamayı çok seviyor kendi kedine gece bile oynuyor 🐈😆

Melike0nur

Kargo 30 tl ama 185 TL üzeri ücretsiz oluyor. Gümrük vergisi de kiloya göre belirleniyor.
Şuan alınmaz zaten de dolar çok arttı. 8 iken ben birkaç şey eklemiştim sepete. Almak nasip olmadı 😢

Gimlihanim

@Melike0nur acaba vergileri nasıl? Söylemeye söyleriz de ben sonra bir sürü para ödemekten korkuyorum açıkçası 😅

Gimlihanim

https://www.******.com/SmartyKat-Hot-Pursuit-Concealed-Motion/dp/B06WP7F8YC/ref=mp_s_a_1_15?dchild=1&keywords=cat+toys&qid=1634565421&sr=8-15

Mesela buna bayıldım. Kızımın da seveceğine eminim. Ama Türkiye’de hiç denk gelmedim böyle bir şeye 🤦🏻‍♀️