Siparişiniz İptal Edildi Yazıyor Bu Ne Demek

AjmetMeret

2 kere kum sipariş etmeyi denedik ikisindede iptal edildi yazıyor bunun anlamı nedir

5 CEVAP

Gimlihanim

Müşteri hizmetlerini ararsanız belki bir sıkıntı olmuştur. İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Bazen kumlarda kilo sınırı oluyor. Belki o yüzdendir. Bilemiyorum. Buradan hiç kum sipariş etmediğim için.

gizemdr

Bankada bir sorun çıkmış olabilir mi?

cat_expert

Stok sorunu olabilir, ödemenizle ilgili bir problem olabilir.

Petlebi'yi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz mesai saatlerinde çok hızlı dönüş yapıyorlar.

Palyaco

Kapıda ödeme ise 70 tl altı sipariş iptal ediliyor

Warriorsans

Müşteri hizmetlerini arayın yada mail atın dönüş yaparlar nedenini öğrenirsiniz