Garip Hareketler

Zehranazz

Merhaba kedim bugün iki kez aynı şeyi yaptı durup dururken birden haliya sürünüyor bir kez de kablolara surundu ama çok fazla surtuyor kafasini daha once böyle birşey olan oldumu

18 CEVAP

Zehranazz

Bugün hiç yapmadı heralde sevgi anlamında yapmış alerjisi olsa başka birsey çıkardı kizginliga çok girdi kizginliga hiç benzemiyor

Melike0nur

Kızgınlık döneminde ise çok sürtünme görülebilir

Çok normal bir kedi davranısı bu. Bölgesini işaretiyor. Neden başka şeye yormaya çalışıyorsunuz anlamadım. Abartılacak bir şey yok sanki?