İzmir Bornova Bayraklı Taraflarında Klinik Önerebilir Misiniz?

Dobbyko

Merhaba, İzmir Bornova yada Bayraklı da onerebileceginiz güvenilir bir klinik var mıdır? Kısırlaştırma ve rutin muayeneler için.

5 CEVAP

Dobbyko

@Aliye87 bende mascote u önermiştim size :) ben Karşıyaka'dayim normalde arkadaşım için sormuştum. İkna ettim mascote a gitmeye onu da 😁

Aliye87

Evet, siz ve bir üye daha vardı:) Harikasınız ikna ettiyseniz o zaman.

Bu arada ben de çok makul buldum onları. Tek engelimiz, şu an Karma-2 aşısının gelmesini beklemek. Gelir gelmez, geciktirmeden kısırlaştıracağım orada inşallah.

NeOLaCaK

Ben central animal veteriner kliniğini(bornova) tavsiye ederim özellikle doruk beyi öneririm.

_SeNa

Kısırlaştırmayı doğuş veteriner kliniği nde yaptırdık(erkek 300tl). Biraz ilgisizler ama kısırlaştırmada bir problem olmadı. Aşı için koala veterinere gidiyorduk,klinikleri iyi aynı zamanda güleryüzlülerdi. En son 70-80 tl ye yapıyordu aşıları.(zam gelmiş olabilir belki). İki veterinerde bornovada.

Aliye87

Merhabalar, ben de kısırlaştırma için klinik tavsiyesi diye bir soru sormuştum burda. Size de zaten yakınmış, Mascote Veteriner Kliniği önerildi. Kendim de yeni görüştüm. Fiyatları çok uygun. Google'da kısırlaştırma yapanların yorumlarında da memnuniyet oranı yüksek.