Kedi Kumu İnceleme

Marslipati

Herkese merhaba çağdaş marketten Felin diye bir kedi kumu gördüm güzele benziyordu kokusuz diye aldım bende. Topaklanmasi okadar iyi ki yani insan gücüyle parçalanıyor ancak çok beğendim tozutması normal fazla değil rahatsiz edici derecede değil di ve çok Uygun fiyatlıydı paylaşmak istedim kullanan varmı acaba ne kadar iyi bilmem ama benim hoşuma gitti

17 CEVAP

fumigo

Ever cleanden sanicate geçtik. Çok memnunuz. Bu kumu duymadım hiç ama çok uygunmuş.

Muezzabalim

Bu arada kargo ücreti yoktu ve kapıda ödemeli aldım kapıda ödeme ücreti de yok ürünün görünen fiyatı neyse o .P T T alış veriş sitesi arkadaşlar