Kedi Kumu İnceleme

Marslipati

Herkese merhaba çağdaş marketten Felin diye bir kedi kumu gördüm güzele benziyordu kokusuz diye aldım bende. Topaklanmasi okadar iyi ki yani insan gücüyle parçalanıyor ancak çok beğendim tozutması normal fazla değil rahatsiz edici derecede değil di ve çok Uygun fiyatlıydı paylaşmak istedim kullanan varmı acaba ne kadar iyi bilmem ama benim hoşuma gitti

17 CEVAP

Marslipati

5 kg si 14 tl ye aldım ben :)

AslanPati

Kumun fiyatı ne kadar ? Olmazsa satın alıp deneyeyim.

Lils

Ben lindocat kullanıyorum şu an. Her şey çok güzel ama banyo sahil gibi her tarafa kum dağılıyor :(

septikbaykus

Alalım listeye. İlk defa duydum valla :)

teddybal

Ucuz bentonit kumlarda topaklanma sorun olmuyor pek, en büyük sorunları tozutma malesef. Ben de geçenlerde c arrefour sa'da bir kum gördüm aldım denemek için çünkü çok ucuzdu. Cat fun markası; topaklanması çok iyi, kum taneleri hoşuma gitti çamurlaşma olmadı, fiyatı da çok uygun hatta burada önerecektim ama çok tozutma gibi bir kusuru var ondan öneremedim.

Marslipati

Ben internetteki fiyatlarina baktım daha pahaliydi bence alocaksaniz çağdaş marketten alın ferim orda 14 tl

Warriorsans

Hiç duymamıştım zaten pelet kum kullanıyorum şu ara ama fiyatı da uygunsa denk gelirsem bir şans vereceğim teşekkürler

Palyaco

Ben pisy cat aktif karbonludan cok memnunum daralma yok eve toz sıfır topraklanma super ötesi taş gibi oluyor dağılmıyor kokuyu cok guzel hapsediyor

Muezzabalim

İlk kez duydum bu markayı paylaşımınız için teşekkürler internette varsa hemen alıp denemek lazım bazen bilmediğimiz ucuz diye kalitesiz zannettigimiz markalar çok iyi çıkabiliyor gerçekten.

Marslipati

Bilemiyorum ama ben çok beğendim camurlasma da oadi hic ve gercekten çok iyi 0 parçalama tozutması da gayet yerindeydi yani kum sonuçta ama mesela kumu dökerken ben toz goremedim ve burnumu da yaklastirdim nefes alip verdim toz kokusu çok hafifsi

Muezzabalim

Antalya'da Çağdaş market yok hiç görmedim daha doğrusu PTT nin internet sitesinden aynı kumdan hemen sipariş verdim bugün siz paylaştıktan sonra iki paket 10 ar kg kum 65₺ felan tuttu bir paketini arkadaşım alacak birini ben bize uyguna geldi valla teşekkür ederiz @marslipati🐾✋🏻

teddybal

@Muezzabalim siz pek uyguna almamışsınız aslında standart kum fiyatına almışsınız, 2×10lt vancat aktif karbon veya sanicat de o fiyata alınıyor ty'da kargo bedava olarak. 2×10lt proline, lindocat, catmania aktif karbon gibi kumlar da indirimde 50tl gibi bir fiyata alınabiliyor ve aynı şekilde kargo bedava oluyor onlar da ty'da.
Bu arada hayırlı olsun, memnun kalırsınız umarım.

Muezzabalim

@teddybal 🙈🙈🙈Hiç oralara bakmadım yaa petshoptaki dandik kumlardan daha ucuz olunca sevinmiştim bir an hemen aldım bir de benim için kapıda ödemeli alış veriş daha iyi oluyor kedilerimin ihtiyaçlarını şahsi olarak alıyorum çoğu zaman çok para harcadigim için eşim bazen söyleniyor 🙈Ben de böyle yapıyorum napim😂Canımız sağolsun yapacak birşey yok aldık artık 🐾😻🥰

aeri-l

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

teddybal

Teşekkür ederiz @Marslipati deneyeceğim bir ara mutlaka, her ay farklı marka denemeye başladım meraktan:) Siz de cat fun deneyip bakabilirsiniz carrefour'a yolunuz düşerse, belki de bana fazla gelmiştir tozu, paketten pakete de değişiyor olabilir durumlar denemek lazım diğer özellikleri iyi çünkü.