Kedimin Göz Bebekleri Birkaç Gündür Büyük

funzu

Kedinin gözleri birkaç gündür büyük ve biraz sinirli ama oyun vs oynuyor, yemek ve tuvalette de herhangi bir aksaklık yok. Tek sıkıntı göz bebekleri neden büyük sürekli anlayamıyorum.

6 CEVAP

Melike0nur

Korku, stres durumunda gözleri büyüyor veya bir şeye odaklaninca. Örneğin ipi hareket ettirdigimde. Gözleri kocaman oluyor ve pür dikkat izliyorlar. Muhtemelen sizinki bir şeyden korkuyor, strese giriyor olabilir

Melike0nur

Bir de kendini güvende hissetmediği durumda

edmrcglu

bir yeri acıyor da olabilir sinirliymiş de çünkü bi kontrol edin elinizle

Gimlihanim

Ben bir yerde okumuştum arkadaşlara ek olarak onu da söyleyeyim. Ne kadar doğrudur bilmiyorum tabi. Kalp rahatsızlığı olabileceğine işaret olabiliyormuş bazen göz bebeklerinin büyük olması. Dikkate alırsınız belki. Umarım ciddi bir şey değildir 🙏🏻

funzu

Çok teşekkür ederim hepinize☺️ Sanırım yeni taşınanlar yüzünden strese girdi. Bugün normale döndü gözleri ve asabiliği de bitti. Bu kalp durumunu da genel muayenesinde baktıracağım. İnşallah öyle bir sıkıntısı yoktur.

septikbaykus

Ciddi bir değişiklik oldu mu son günlerde ? o sebep ile olabilir . Yani strese girmiş olabilir