Kedim Kumuna Kusmuş

edadnmzr

Akşam balık yemişti biraz. Kumunda sabah kusmuğunu gördüm. Fotoğraf için kusura bakmayın. Neden kustu anlamadım daha önce de yemişti 😕

18 CEVAP

edadnmzr

@septikbaykus
Diş etleri için kullandığımız antibiyotiğin son günü. Yarın kontrole gideceğiz. Ağız kokusu gitti diş etleri çok da iyileşmedi ama azaldı

edadnmzr

Bir de malt kullanıyorum 6 aylık olduğundan beri hiç tüy kusmadı kedim bunda da bi 3-5 tüy vardı onlar da yumak halinde değildi midesindekileri çıkarınca tüyler de gelmiş herhalde

edadnmzr

@septikbaykus
Atıyorum normalde de dalgınlığıma gelmiş