Kedim Kumuna Kusmuş

edadnmzr

Akşam balık yemişti biraz. Kumunda sabah kusmuğunu gördüm. Fotoğraf için kusura bakmayın. Neden kustu anlamadım daha önce de yemişti 😕

18 CEVAP

pablopicasso

Endişelenmeyin. 🥰Hazmedememiş olabilir.

Belki de çok gelmiştir. Pablo da zaman zaman kusar.

edmrcglu

içine bakın belki tüy yumağı kusmuştur

citirbebegim

Çok geçmiş olsun, kusmuk olduğuna emin misiniz? İshal olabilir mi?

septikbaykus

Ciddi bişey yok . bu arada nasıl oldu tedavi nasıl gidiyor ?

Muezzabalim

Tüy yumağı gibi geldi bana ama maşallah yaa kedilerin bu huyunu çok seviyorum gidip kumuna kusmuş kıyamam ona 💕

edadnmzr

@Muezzabalim
Ama tüy yumağı kustuklarında tüyler yoğunlukta olmuyor mu fotoğraftan belki belli değildir ben iyice baktım yedi balıkları çıkarmış kuzum 😕 biraz da paspasta var galiba yetişemedi oraya da kusmuş

Muezzabalim

Biraz üşütmüş de olabilir balık da midesine dokunmuştur bu ara havalar serin gidiyor geceleri

orhdoner

Çok geçmiş olsun cnm benim 🙏 Bazen balık yediklerinde ishal ya da kusma yapabiliyor bazı kedilerde gozlemle devam etmezse sorun olmaz merak etme cnm benim sevindim iyi gelmesine ilaçlarının da ayrıca umarım daha da iyi olur şifa bulsun inşallah 🙏

septikbaykus

Fotoğraf atma durumun var mı ? önceki hali hatırlıyorum çünkü kan kırmızısı idi

edadnmzr

@septikbaykus
Diş etlerinin mi?

edadnmzr

@orhdoner
Teşekkür ederim 🙏❤️

septikbaykus

eda beğeni atmazsan cevabını göremem. tesadüfen gördüm. neyse konuda anlatmışsın zaten

edadnmzr

@edmrcglu
İçinde 3-5 tüy var sadece geri kalanı böyle bir de paspasta da vardı bunun gibi

edadnmzr

@citirbebegim
Evet kokusuna baktım balık kokuyor sadece bir de antibiyotik kullanıyoruz biraz yumuşak kakası ama böyle değil biraz da paspasta vardı bu şekilde

edadnmzr

@pablopicasso
Teşekkür ederim öyledir belki de bizimki de ❤️