Vet Plus Hakkında Olumsuz Geri Dönüş Bu Sorunu Yaşıyan Varmı?

12 CEVAP

septikbaykus

Soru ile video arasında bağlantı kuramadım.

Malt almak istiyorsunuz ve vetplus denemeye karar verdiniz fikir soruyorsunuz.

Bence böyle daha güzel bir post oldu.

Fikrim ise : son tercihlerimden biri olur param yoksa alırım.

Palyaco

Bence saçma olmuş küçükleri sıkıntılı ama büyük boyunu denemesi lazim büyük boyu suan super ve ben çok memnunum yeni içeriği çok iyi olmuş küçüklere kitten modeli guzel ama büyük boy hem hairbal hem vitamin daha iyi olmuş yeni içeriğiyle

Ben hediye geleni kullanıyorum. Tüy yumağı açısından başarılı. Yağ çıkma olayı trixiede de oluyor. Ambalajında kullanmadan önce çalkalayın yazıyor. Bu da öyle bir şeydir diye düşünüyorum

Gimlihanim

Birkaç videoda gördüm ben de. Ancak kullanmadığım için bilemiyorum. Buzdolabında saklamadıkları için yağı üste çıkmış. Bazı maltlarda oluyor bu.

zfrshn

Bazı maltlarda kapak kısmına yakın yağ birikmesi oluyormuş tabi sıkınca her yer yağ içinde kaldığı içinde memnuniyetsizliğini belirtenler olmuş.
Videodada bunu anlatmışlar uzun uzadıya seyretmek istemeyenler için özetliyim.
Ucuz diye yönelip memnun kalmıyan çok ise ben hiç denemiyim diyorum.

Palyaco

Büyük olanları kullanıyorum hiç öyle sıkıntı yaşamadım birde 100 gr tüpü yan koyuyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım saten bu ay içeriği deyismis daha güzel ve daha lezzetli yiyiyor bizimki en önemlisi diskisinda kılları görüyorum gimcat de gormuyordum

Lils

Ben kullanıyorum memnunum

hannnngggg

vets plustan önce trixie kullanıyordum trixie de yağ ile macun kıvamının ayrılma problemi vardı buzdolabına koydugumda düzeliyordu vets plusta gözlemlemedim henüz

teddybal

yağ/sıvı? çıkma olayı Gimcat'te bile oluyor, bu arada orijinal olduğuna eminim.

duman_cat_world

Ben de hediye olarak geleni kullanıyorum içinde elbette yağ oluyor trixie’de de bu durum söz konusu. Zaten kullanmadan önce çalkalayın yazıyor. Şeker ilavesi içermiyor. Ben memnunum vets plus’tan tavsiye ederim🥰

fumigo

Evet içinde yağ var. Her Malta olduğu gibi. Ben 2 aydın bu ürünü kullanıyorum ve çok çok memnunum. Yağ soğukta donuyor. Bu da çok normal. Her markanın formülü aynı değildir zaten. Vets plus bence övgüyü hak ediyor. Ben bu yağ sorununa çözümü ufak bir kavanoza ürünü boşaltarak çözdüm. Nasıl ki fıstık ezmesi , tahin dibe çöker bu da aynen öyle. Neden böyle kötülemişler anlamadım. Baya kötülemek için çekilmiş gibi. Yani o kadar karşılaştırma videosu izledim ilk kez karşılaştırma değil de karalama gibi bir ifade ile karşılaştım. Yağ sorununu çözmek için oda sıcaklığında bulundurarak çözebilirsiniz. Hiç öyle katı bir macun da değil. Kullanmasan öyledir diyeceğim ama … ben dediğim gibi 100 gr olanı küçük kavanoza koydum tatlı kaşığı ile veriyorum. En azından ne kadar verdiğimi görüyorum ne verdiğimi görüyorum. Bence kötülemek adına bunlar yapılmamalı. Onca insan yalandan iyi diyor yani.

simbakedi

buyuk paketle alakasi yok 9 ay onceden video. 9 ay oncesiyle icerigi bile farkli su ankinin diye biliyorum. 9 ay oncesinde bir suru baska sorunlar da vardi maltta, sonrasinda degisti ve memnunuyet artti diye biliyorum. yag birikmesi gimcatte de oluyor tabiki bahsedilen kadar cok degil ama sonucta burada daha az yogun bir madde varsa kapak kisminda birikmesi cok normal. buzdolabinda ya da dik koyulmadikca bir sorun cikacagini dusunmuyorum. maltini kullanmadim hala duruyor ama denemeyi dusunuyorum. vitamininin birazini kedimde denedim basta midesi bulandi gibi oldu ama ikinci verisimde sevdi. kalanini sokaktakiler icin kullandim onlar da bayilarak yediler. buyuk paketin tek avantaji belki bu yag birikmesi daha azdir ama bu sorun varsa (ki bence her maltta olur) biraz daha gecikir bu sorun