Petlebi 70 Tl Limit Hakkinda

AhsenAise

Pek çok siteden alışveriş yapıyorum,bilindik büyük siteler ,bir sorun yaşadığınız da muhatap bulmak ,sorunun çözümü vakit alabiliyor,ürünlerin orijinal olması ,son kullanma tarihi vs hakkında net Bilgi verilmiyor , Petlebi bizlerin zam hususunda yorumlarda belirttiğimiz fikirleri onemseyerek tek tek tarafımıza dönüş yapıp gerekli açıklamayı yapmıştır, özenli gönderim,satıştan sonra da ürünün arkasinda durmak adına , kaliteyi düşürmeden hizmet vermek adına yapılmış bir eylem , Bizde komşular ,akrabalar birlikte sipariş verme kararı aldık ,böylece iki taraf da mutlu olacak

6 CEVAP

cat_expert

Petlebi müşteri hizmetleri telefonla arayarak bilgilendirme yaptı, artan maliyetler ve kargo şirketinin zamları nedeniyle bu tür bir limitleme yapılmış. Sundukları gerekçeler gayet mantıklı. 70 lira altında pek bir ürün kalmadığından bence sorun yaratacak bir durum değil.

orhdoner

Beni de aradılar ben de söyledim bazı mamaların burda pahalı olduğunu kendileri de gerekçeleri sundular dönüş yaptıkları için teşekkür ederiz 🙏

Renklipati

Zaten 70 TL altında ürün nerdeyse hiç yok yaş mama dışında o yüzden bence sorun yok,bu arada 169 TL üzerine kargo bedava olmuş buda yeni olmuş 149 TL idi

Palyaco

Sabah aradılar konuştum kargo ücretleri zamlanmis bunu bize yansıtmamaktadır için ve kaliteyi düşürmemek için yapmışlar eyvallah

AhsenAise

@Renklipati sanırım aynı gerekçeyle o da zamlandi ,Allah yardımcımız olsun

AhsenAise

@cat_ expert kesinlikle