Kargo Usulleri

diablerose

Artan fiyatlar beni baska sitelerde mama arayisina itti. bnm cok fazla alisveris tecrubem yok. arastirirken yeni bisi ogrendim. pek cok yer mamayi kartona falan koymuyor. strece saran var, kalin seffaf naylona koyan var, cuval gibi biseye koyan var. epey tereddute dustum. saniodum ki her yer mukavvada yolluyor. 15 kiloluk mama o sekillerde yollanirsa zarar gormez mi? bu konuda tecrubeniz var mi? bisi olmuyorsa aldirmicam ama aklima yatmadi simdilik. tutanak tutabilirsiniz dediler ama evde olmuyorum ki cogu zaman.

8 CEVAP

teddybal

P etzzshop, m arkamama, ty mavi reyon mamaları kolili gönderiyor. Aklıma gelen bunlar var şimdilik.

Strece sarıp karton kutuya koyulunca bile kumlar patlayabiliyor. Kargo şirketleri ordan oraya savurdukları için. Böyle bir şekilde satın alacaksanız tekrar düşün derim

simbakedi

a mazon prime icin hep yaziyorum, eger bir urun a mazon prime tarafindan satiliyorsa sorunlu gelme ihtimali %0.000000001 falan. gelirse de cok hizli sekilde iade/degisim vs yapiliyor asla magdur kalmazsiniz. tek bir yas mama icin koca kutu paketliyorlar :) mamalari soyledim oradan hep hic sorunsuz geldi. prime oldugu icin orijinalligini sorgulamadim bile zaten orijinal

septikbaykus

Mamayı kendisi bırakan firmalar var istanbuldan bahsediyorum tabi.

teddybal

Bazı firmalardan özellikle kolili olarak istediğimde kargocular kolide içini görmeyip zarar verebiliyorlar dediler reddettiler, bazıları un çuvalında gönderiyor, bazıları sadece streçliyor, bazıları da altına üstüne karton koyup streçliyor :') Tavsiyem almadan önce satıcıya nasıl kargoladiklarini sorup alın. Bu arada ty'da mavi reyon'dan aldığım kumlar kolili ve hiç patlak olmadan geldi şimdiye kadar aklınızda bulunsun.

melisberk

ben 2 yıldır internetten alıyorum mamaları, 15 kiloluk aldığım da oldu birkaç kez, koli ile gelmedi hiçbiri ve hiçbirinde patlak, delik vb. yoktu. yine de ben kendim teslim alamadığımda bile komşudan rica ediyorum kargoyu o alsın, alırken de bir sorun var mı baksın diye.

diablerose

****** prime icin üyelik şart mı? bi de yıldız puanı cok onemli mi

simbakedi

a mazpn prime ilk sipariş ücretsiz sanırım ama aylık 8-10 tl veriyorum ben hem prime video almıs oluyorum hem de genel tüm kargolarım bu kadara denk geliyor 1 kere ödeyince bir daha alınmıyo para aylık