Kedi Ve Köpek Anlaşması (Bakın)

Senaaaaaaaa

2 Kedim var biri 8 aylık biri 3 aylık Teyzem 2 tane 25 günlük golden almış ve Ablam birini eve getirdiğ ama herkes ya kediler ya da köpek diyor köpeği sahiplendik kadın 10 tane köpeği yavrulayınca sahiplendrmk zorunda klmış ve kedilerimi Herkes başından beri istemediler zor durumdayım napıcam köpği yukarda kedileriiaşağada baksam zor hem maddi açıdan zorluk çekebilirm anneme bile kendini sevdiröiır onu sahiplendrmem imkanrz 8 aylık kedim çok yabaani kimseye kendini sevdirmez Napıcam bilmiyorum kedilerim çok tıslıyor köpeğe

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Evinizdekilerin goldenı kabul edeceğine emin misiniz. İleride sokağa atmasınlar sonra. Çok büyüyecek, kokacak, aşırı tüy dökecek, her gün gezdirmek zorunda kalacaksınız... Bu konuda anlaştıysanız, kedilerinizle anlaşabileceğini düşünüyorum. Maddi açıdan sıkıntı olacaksa köpeği sahiplendirin. Yetişkin bir golden neredeyse günde yarım kilo yemek yiyor.

KedimVar

Kedileri değil Köpeği sahiplendirin. Şimdi daha Bebek sevimli olabilir. Ama o büyüyünceye. Tuvalet eğitimiyle uğraşacaksınız, onu taşmayla gezdirmek çok zor olacak eğitim vermezseniz, 40-45 kiloluk bir hayvana evinizde yer var mı? Eğer masrafları sizin için zor olmayacaksa ikisi de dursun alışabilirler.

Alfam

Kediyi sahiplendirmektense köpeģi sahiplendirmek daha mantıklı eviniz bahçeli değilse nerede koşup oynicak ve goldenler çok büyüyor büyüdükçede masrafları artıyor kediden daha ************.tüketir hergun düzeni egzersizleri olmalı bunlar sıkıntı olmayacaksa sizin için zor karar size kalmis

betulaltundal

Küçük kediniz büyük olanın köpekle anlaştığını ve köpeğin eve yerleştiğini anladığı zaman er ya da geç yumuşar diye düşünüyorum. Geçen gün arkadaşımın inanılmaz hırçın kedisi yeni gelen kediyi bir hafta boyunca tıslıyıp patiledi bir hafta sonunda sabah birbirlerini yalarken bulmuş arkadaşım. Alıştırmak için kokusunu benimsemesini sağlayın ve sık sık aynı ortamda tutun tırnakları kesili olsun kedinizin.

Cotontzu_Siri

O zaman hepsi kalsın :)

Senaaaaaaaa

Yorumlarınız için Teşekkürler Büyük kedim anlaşabilir ama küçük kedim imkansız 1 metre uzaktan tıslıyor küçücük köpeğe

Senaaaaaaaa

Arkadaşlar daha önceden golden baktık Anlatmanıza gerek yok. Galiba alışıyor gibiler en azından kedilerim artık tıslamıor

Senaaaaaaaa

Ben de öyle düşünüyorum alışıcak gibiler