Limon Yeme

Marslipati

Herkese merhaba mutfakta yemek yaparken yere biraz limom damladı yani bi 5 10 damla fln sanırım kedim bi anda onu yaladı birşey olur mu internette limon turunçgil zararlı diye biliyordum da bir kaç saat oldu ve birşey olmadi yemek yedi su içti uyudu oynadı

6 CEVAP

diablerose

bisi olmaz

edadnmzr

Normalde hiç sevmezler limon mandalina falan ama 😂
Birkaç damladan bir şey olacağını sanmıyorum

septikbaykus

Öldürsen yalamaz normalde. Allahın manyağı işte :)

Bişey olmaz.

fumigo

Kimyasal şeyler olmadıkça birşeycik olmaz bir kereliktsn. Korkmayın:)

Palyaco

Hiç sevmez hayatta yalamaz yalicagi tutmuş bisey olmaz korkmayin

Marslipati

Ay evet hiç bişey olmamış gibi yaladi sanki su içti 😂😂😂 uzaylı işte