Karma Aşısı Sorunu

Arjinn

Kedime karma aşısı yapmam gerekiyor ama devlete, özele hepsine sordum karma aşı kalmamış. Türkiye genelinde bir sıkıntı varmış. Bu aşıyı geç olursa bi sıkıntı olur mu?

8 CEVAP

orhdoner

Evet bizde bekliyorduk 3 ay gecikme oldu daha yeni geldi geçenlerde yaptırdık hemen bitmiş o da az gelmiş öyle dediler mecburen beklemek kalıyor bağışıklığını yüksek tutmak için takviyelerinize devam edin bence

Arjinn

Kedim 3 aylık oldu bugün.1 aydan daha az bir süre anne sütü içebildi. Gimcat kitten paste kullanıyorum sadece başka bir şey vermeli miyim?

orhdoner

Maması üst segment mamaysa zaten ekstra takviyeye çok da gerek kalmıyor kullandığınız malt güzel ekstradan 1 çay kaşığı kadar probiyotik yoğurt ya da kefir de verebilirsiniz bağışıklık açısından umarım bu aşı sorunu bir an önce çözülür kimse de sıkıntı yaşamaz 🙏

Arjinn

Tamamdır çok teşekkür ederim ☺

Melike0nur

Evet genel sorun bu şu an. Covid aşıları nedeniyle karma aşıları sekteye uğramış. Etken maddeleri mi ne ayniymis öyle bir şey okumuştum. Bir süre daha böyle devam eder sanırım durum

orhdoner

Rica ederim sağlıklı huzurlu mutlu uzun ömürler dilerim patili dostunuzla beraber 🙏☺️

septikbaykus

Genel bir tedarik sorunu vardı taa eylül başında. Ben yaptırdım ama hala sorun var çok garip

AnbuShino

Bazı veteriner kliniklerinde var aşı bende kuramayı ilk sahiplendiğimde kalmamıştı ama geçen hafta ilk dozunu yaptırdık İçerenköy Veteriner Polikliniğinde yaptırdık